Віолета Лабазюк: Кам’янець-Подільський – місто з особливим колоритом, багатими традиціями та славетною історією

15 травня на запрошення Кам’янець-Подільського міського голови Михайла Посітка голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь в урочистостях з нагоди Дня міста. Усі святкові заходи проходять під гаслом «Кам’янець – місто мрій».

Від імені депутатського корпусу обласної ради Віолета Лабазюк привітала жителів славного міста «Квітки на камені» під час урочистого відкриття свята на центральній площі Польський ринок.

«Кам’янець-Подільський – місто з особливим колоритом, багатими традиціями та славетною історією, з якої почали свій життєвий шлях багато видатних синів і доньок України. Впродовж багатьох століть місто над Смотричем залишається перлиною Подільського краю, місто, яке не лише зберегло дух середньовіччя, а й розбудовується, розвивається, молодіє та живе своїм багатогранним життям», – сказала у своїй вітальній промові голова обласної ради.  – Тож нехай зростає і надалі в любові та достатку наш славний Кам’янець-Подільський – гордість не лише Хмельниччини, а й усієї України!».

З нагоди Дня міста Віолета Лабазюк нагородила Грамотою обласної ради та цінним подарунком колектив громадської організації «Жіноча сотня м.Кам’янець-Подільський», який постійно опікується бійцями в зоні АТО і ООС, надає благодійну допомогу закладам освіти, переселенцям зі сходу, сім’ям загиблих воїнів АТО та іншим, хто цього потребує.

Вітали кам’янецьку громаду сьогодні делегації з різних міст – Хмельницького, Тернополя, Івано-Франківська, з сусідніх громад. За мир і процвітання Кам’янця молилися представники різних конфесій.

У рамках святкування у місті відбувся фестиваль вуличної їжі та напоїв «Кам’янець» та літературні читання «Кам’янецькі чари», пройшли майстер-класи, виставка-вернісаж всеукраїнського пленеру «Портрет Поділля», безкоштовні екскурсії Старим містом, спортивний фестиваль «Я обираю теніс», фестиваль крафтових вина та сиру, концерти, акція «Ніч музеїв», вогняне шоу.

попередня стаття15 травня – День Європи
наступна статтяУ Хмельницькому відбувся “Марш сім’ї”