У Хмельницькому відбувся “Марш сім’ї”

З метою популяризації традиційних сімейних цінностей 16 травня заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко взяла участь у Фестивалі сім’ї, яке у Хмельницькому пройшло під гаслом ““Щаслива родина – міцна країна”.

Цього дня  сотні хмельничан пройшлися вулицями міста, щоб заявити про підтримку традиційних сімейних цінностей. Ініціатором заходу стала Духовна рада Хмельницького.

Колона прихильників сімейних цінностей стартувала від римо-католицького храму Христа Царя Всесвіту. З проспекту Миру люди пройшлися вулицями Степана Бандери, Кам’янецькою  та набережною річки Південний Буг до парку культури і відпочинку ім. М. Чекмана. У парку відбулась святкова концертна програма.

Серед учасників ходи були представники різних релігійних конфесій, місцевої влади й небайдужі хмельничани. У руках вони несли плакати з гаслами “Міцна сім’я — міцна держава”, “Є родина — є країна”, “Через сім’ю нас усе більше і більше!”, а також викрикували: “Діти мають право на тата, на маму!”.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк, всього депутатського корпусу Тетяна Зеленко звернулась до учасників ходи.

“Усе найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Сім’я, родина, де є мама, тато, син, донька, дідусь, бабуся, онуки – є традиційними для України, – наголосила у своєму вітальному слові посадовиця.

Окрім святкової ходи та концерту, у рамках фестивалю в парку ім. М. Чекмана було розгорнуте сімейне містечко. Тут проходили турніри з флорболу, стрітболу, сімейні ігри, багато різноманітних конкурсів.

Учасники фестивалю переконані, що міцна сім’я – це запорука успішної Української держави.

 

попередня статтяВіолета Лабазюк: Кам’янець-Подільський – місто з особливим колоритом, багатими традиціями та славетною історією
наступна статтяВиставка унікальних вишиванок відкрилась у Хмельницькому