Віолета Лабазюк: «Молитовний сніданок – це об´єднання зусиль для всебічного розвитку Хмельниччини»

Молитовний сніданок має давні традиції, спрямовані на об’єднання людей шляхом діалогу. На таких майданчиках немає місця чварам та гострим дискусіям, а вибудовується конструктивний діалог між представниками різних конфесій, знаходяться спільні точки дотику заради порозуміння, об’єднання та миру в країні та світі.

Традиція проведення молитовних сніданків існує у світі майже 70 років і слугує духовному єднанню та порозумінню провідних політиків, урядовців, дипломатів, релігійних і громадських лідерів. Останнім часом молитовні читання проходять і в стінах обласної ради.

В один із завершальних днів нинішнього року в обласній раді для спільної молитви об’єдналися представники різних релігійних конфесій, аби в молитві за мир в Україні та здоров’я людей підтвердити, що їх об’єднують не лише релігійні, а й загальнолюдські цінності.

Молитовний сніданок пройшов під гаслом «Хмельниччина в очах і серці Ісуса Христа». За чашкою чаю у затишній атмосфері присутні обговорили спільну діяльність обласної ради та релігійних конфесій Хмельниччини та накреслили плани на перспективу.

Присутні висловили спільну молитву за миру, здоров´я та за Україну.

 «Молитовний сніданок дає чудову можливість об’єднатись у спільній молитві задля духовного розвитку суспільства, за мир і порозуміння, за утвердження віковічних духовних цінностей у суспільному житті Сьогодні слова спільної молитви були за найголовніші цінності – за  мир, за щасливе майбутнє, за здоров’я усіх жителів Хмельниччини, усіх українців, за те, аби Господь відкрив нам наші серця вірі, надії і любові. Ми усі маємо спільно творити майбутнє та робити ту справу, яку любимо. Дай, Боже, аби рік прийдешній був мирним та щасливим для Хмельниччини та усієї України», – зазначила Віолета Олександрівна.

Голова ради подякувала представникам релігійних конфесій за їхню позицію та співпрацю.

У свою чергу духовні отці поділилися пасторським словом і настановами на наступний рік. Подякували Віолеті Лабазюк за працю і відкритість до людей та усіх церковних спільнот, побажали Божого благословення у всіх добрих справах на благо Хмельниччини.

попередня статтяПатрульна поліція Хмельницького відзначила шосту річницю роботи
наступна статтяВідбулося засідання обласної комісії з розподілу коштів ДФРР