Патрульна поліція Хмельницького відзначила шосту річницю роботи

28 грудня на території Управління патрульної поліції у Хмельницькому відбулись урочисті заходи з нагоди шостої річниці роботи. Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк патрульних зі святом привітав заступник голови обласної ради Валентин Соколюк .

У своєму вітальному слові Валентин Соколюк наголосив на важливості  роботи патрульного у місті та побажав і далі непохитно стояти на варті закону, справедливості, пильнуючи мир, порядок та безпеку наших громадян.

“У ваших рядах багато молодих, але вже досвідчених і високопрофесійних працівників, які віддані справі справедливості, совісті та честі. На ваші плечі покладено виключно відповідальне і благородне завдання — служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, підтримання громадського порядку та безпеки. Приємно відзначити, що у повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку, при цьому залишаєтеся неупередженими та об’єктивними, – зазначив посадовець під час урочистостей. – Шість років роботи патрульної служби вже дає підстави  зазначити, що саме з появою на наших вулицях патрульних поліцейських громадяни пов’язують свої надії на нові стандарти та цінності  правоохоронних органів. І віриться, що хмельницька патрульна поліція з кожним роком здобуватиме все більшу довіру у мешканців міст і сіл нашої області”.

Сьогодні вітання з нагоди річниці створення лунали від начальника ГУНП в області Руслана Герасимчука та заступника Хмельницького міського голови Олега Шинкарука.

Під час свята за сумлінне  виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, належне надання поліцейських послуг у сфері забезпечення публічної безпеки та порядку, охорони прав і свобод людини патрульних нагородили Грамотами та Подяками обласної ради, облдержадміністрації та міської ради, Головного управління Нацполіції в області, а також відзнаками за сумлінну службу.

На завершення урочистостей начальник Управління патрульної поліції Хмельницької області Олег Роо подякував жителям міста, місцевій владі, громадським організаціям та засобам масової інформації за підтримку та довіру.

попередня статтяВідбулась колегія облдержадміністрації
наступна статтяВіолета Лабазюк: «Молитовний сніданок – це об´єднання зусиль для всебічного розвитку Хмельниччини»