Віолета Лабазюк: «На жаль,  не усі політичні сили зацікавлені у конструктивній роботі обласної ради»

Так заявила сьогодні під час брифінгу з місцевими засобами масової інформації голова обласної ради Віолета Лабазюк.

Підставою для проведення брифінгу стали повідомлення у засобах масової інформації про те, що Хмельницький окружний адміністративний суд зупинив рішення про обрання головою Хмельницької облради Віолети Лабазюк від 7 грудня 2020 року, тим самим задовольнивши заяву про забезпечення позову депутата облради від партії «За конкретні справи» Вадима Лозового, який заявив, що під час підрахунку голосів лічильна комісія врахувала два бюлетені з некоректно проставленими позначками. Ідентичні позови були подані депутатами Оксаною Бочкарьовою та Олександром Розізнаним.

Як поінформував радник голови ради на громадських засадах Андрій Сорокопуд, у діях депутатів, які подали позови в суд, вбачається ряд порушень, оскільки відсутня очевидність порушення і суд не мав підстав для задоволення заяви. Враховуючи зазначене, апеляційна скарга буде направлена до Сьомого апеляційного суду, окрім того буде звернення до Вищої ради правосуддя.

Віолета Лабазюк зауважила, що її повноваження, як голови ради, призупинено і це вона розглядає як політичний тиск.

Водночас, очільниця облради зазначила: «Попереду обов’язкове прийняття обласного бюджету на 2021 рік,  а це – відповідальність перед нашими виборцями. Але, на жаль, не всі політичні сили зацікавлені у конструктивній роботі обласної ради. Переконана, що закон на нашій стороні і все скоро стане на свої місця. Немає сумніву у тому, що ми спільно та злагоджено працюватимемо над вирішенням важливих завдань життєдіяльності області. Адже для мене головне не те, яку посаду обійматиму як депутат обласної ради, а те – наскільки ефективно працюватиму на благо Хмельниччини, аби виправдати високу довіру виборців».