Віолета Лабазюк: Наше спільне завдання – дбати про працівників охорони здоров’я

392

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк вручила страхові поліси 24 медикам КНП «Хмельницька районна центральна лікарня», що знаходяться в перших рядах у наданні допомоги пацієнтам з COVID-19. Загалом 60 медичних працівників закладу надають медичну допомогу пацієнтам з Covid-19.

«На жаль сьогодні в Україні є друга передова – це боротьба з коронавірусом. Я, як голова обласної ради, виступила з ініціативою щодо безкоштовного страхування медичних працівників краю, які лікують хворих на Covid-19, закликавши до співпраці голів територіальних громад області  спільно з благодійниками та представниками бізнесу. Своїм прикладом спільно з благодійниками ми розпочали перший етап страхування. Як результат – майже усі працівники медичних закладів області вже застраховані. Наше спільне завдання – дбати про працівників охорони здоров’я», – зазначила Віолета Олександрівна.

Всього у КНП «Хмельницька районна центральна лікарня» працює 321 особа.

Головний лікар закладу Олександр Костюк від імені колективу подякував Віолеті Лабазюк за розуміння та підтримку медичних працівників, які опікуються хворими на коронавірус.

Серед основних потреб медичного закладу, які було порушені під час зустрічі з очільницею області, – вирішення питання з визначенням статусу лікарні у зв’язку з новим адміністративно-територіальним устроєм та утворенням трьох адміністративних районів – Хмельницького, Кам’янець-Подільського та Шепетівського. Окрім того, потребує капітального ремонту відділення хірургії, яке не ремонтувалося від початку існування закладу.