Ініціатива голови облради Віолети Лабазюк в дії: понад дві тисячі медиків області уже застраховані від COVID-19

360

327 медичних працівників чотирьох територіальних громад Хмельницької області отримали страхові сертифікати. 26 січня за дорученням голови обласної ради Віолети Лабазюк її заступник Тетяна Зеленко побувала Дунаєвецькій міській, Новоушицькій селищній, Чемеровецькій селищній та Городоцькій міській тергромадах.

Спільно з депутатом обласної ради Петром Лабазюком Тетяна Іванівна вручила страхові сертифікати медичним працівникам центральних районних лікарень та центрів первинної медико-санітарної допомоги даних територіальних громад.

Під час спілкування з медиками Тетяня Зеленко зазначила, що страхові поліси отримала більша частина медичних працівників області, які працюють з хворими на Сovid та перебувають у зоні ризику. Залучивши благодійників

“Ініціатива голови обласної ради Віолети Лабазюк знайшла підтримку серед її колег в обалсній раді і, залучивши благодійників, зараз безкоштовно страхові поліси отримало уже понад дві тисячі медиків, які лікують пацієнтів з коронавірусом. Причому, це не лише лікарі безпосередньо «ковідних» відділень, але й мобільні медичні бригади центрів ПМСД, які виїжджають на обстеження хворих та здійснюють забір проб ПЛР та ІФА,” – повідомила під час зустрічей з медиками Тетяна Іванівна.

Слова вдячності лунали і від керівників центральних районних лікарень та ЦПМСД , і від присутніх керівників територіальних громад. Адже місцеві бюджети нині не в змозі забезпечити медичних працівників такими необхідними в даний час страховими полісами. І тоді на допомогу державі приходять меценати та благодійники.