Віолета Лабазюк: «Наше завдання – максимальне залучення інвестиційних коштів на потреби громад»

Сьогодні за участі голови обласної ради Віолети Лабазюк у м.Волочиську відбувся семінар на тему: «Інструменти залучення ресурсів для розвитку громади».

У семінарі взяли участь директор Агенції регіонального розвитку Катерина Савчук, голови, заступники голів та фахівці відділів економіки Волочиської міської, Війтовецької та Наркевицької селищних територіальних громад.

Як сказала голова обласної ради Віолета Лабазюк, що першочерговим завданням сьогодні є максимальне залучення інвестиційних коштів на потреби територіальних громад. А фахівці Агенції регіонального розвитку готові консультувати службовців громад та надавати їм інформаційну підтримку.

«Враховуючи те, що у зв’язку з пандемією коронавірусу обласний бюджет та бюджети територіальних громад краю мають обмежений фінансовий ресурс, а також з відсутністю державної субвенції на розвиток інфраструктури, громади повинні через різноманітні проєкти максимально залучати кошти на розвиток своїх громад та відшуковувати додаткові джерела залучення цих ресурсів. А написання проєктів спільно з Агенцією регіонального розвитку – це додаткова можливість залучення інвестицій у громади», – зазначила голова обласної ради.

Директор Агенції регіонального розвитку області Катерина Савчук ознайомила слухачів з основними донорськими платформами, презентувала запити, які будуть актуальні на 2021-2022 роки та акцентувала увагу учасників семінару на актуальній проблематиці проєктів з екології, харчової промисловості, щодо ресурсів енергоефективності, поводження з твердими побутовими відходами, водопостачання та економного використання водних ресурсів.

Катерина Савчук також звернула увагу присутніх на крос-секторальну тематику проєктів, що може слугувати родзинкою та мати додаткові бали при розгляді проєктів грантодавцями.

Як наголосила Катерина Савчук, нестандартні підходи під час написання заявки – це головне у підготовці проєктної заявки.

Після семінару голова обласної ради Віолета Лабазюк, голова Волочиської ОТГ Костянтин Черниченко та директор Агенції регіонального розвитку Катерина Савчук спільно з депутатами Волочиської міської ради взяли участь у робочій зустрічі з представниками громадських організацій, які презентували концепцію розвитку рекреаційної зони навколо штучного озера в центрі міста. 

попередня статтяПрофільна депутатська комісія розглянула низку актуальних питань
наступна статтяАНОНС. 4 лютого у Хмельницькій області стартує освітній марафон з доброго врядування