Профільна депутатська комісія розглянула низку актуальних питань

2 лютого перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук взяв участь у засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту, яке провів Віктор Бурлик.

Основне питання засідання – прийняття рішення щодо подальшого функціонування Берездівської спеціальної школи Хмельницької обласної ради.

Члени комісії, попередньо ознайомившись на місці з матеріально-технічною базою закладу,  підтримали пропозицію Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо припинення шляхом ліквідації даного комунального закладу обласної ради. Разом з тим депутати вивчали пропозиції щодо подальшого використання будівель та майна даного закладу. У зв’язку з ліквідацією медичних закладів психоневрологічного спрямування члени комісії доручили Хмельницькій облдержадміністрації вивчити питання про додаткову потребу закладів соціальної та медичної сфер для надання відповідних послуг мешканцям області.

Ще одне питання порядку денного засідання стосувалось роботи управління молоді та спорту облдержадміністрації. У своїх висновках члени комісії визнали роботу управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації незадовільною та рекомендували голові ОДА розглянути питання про відповідність керівництва зазначеного управління займаним посадам.

Крім того, опрацювавши надіслані до голови комісії звернення від ГО «Федерація кульової стрільби Хмельницької області» та Хмельницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, депутати рекомендували ОДА розглянути можливість фінансової підтримки зазначених організацій.

Також обранці вважають за необхідне загалом розробити програму фінансової підтримки обласних спортивних організацій та товариств із залученням інших джерел фінансування, враховуючи результати їх спортивних досягнень.

На розгляд постійної комісії надійшли звернення директора обласної фірми “Кіновідеопрокат” Андрія Олеся щодо фінансової підтримки підприємства. Після тривалого обговорення члени комісії рекомендували керівникові даного комунального закладу облради підготувати бізнес-план діяльності підприємства з фінансовим обгрунтуванням шляхів погашення кредитної заборгованості та стабілізації роботи трудового колективу.

Окрім того, депутати рекомендували управлінню з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради спільно з Департаментом інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрації вивчити питання щодо подальшого функціонування обласної фірми «Кіновідеопрокат».

Сьогодні на засіданні члени постійної комісії також затвердили план роботи комісії на 2021 рік та обрали заступника та секретаря комісії. Ними відповідно стали Світлана Павлишина та Андрій Кланца.

У роботі комісії також взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко та керуючий справами виконавчого апарату ради Валентина Поліщук.

попередня статтяЗимовий облік птахів Побужжя та спостереження за ними у січні юних орнітологів Голосківського ліцею
наступна статтяВіолета Лабазюк: «Наше завдання – максимальне залучення інвестиційних коштів на потреби громад»