Віолета Лабазюк: Нехай наші молитви будуть почуті і стануть запорукою подальших успіхів та розвитку нашої держави!

Традиційно, щороку з нагоди Дня Незалежності України  Духовна рада міста спільно з  Хмельницькою міською радою організовує Молитовний сніданок. Не став виключення і цей рік. Сьогодні, 20 серпня, до 30-ї річниці з дня проголошення Незалежності України у Виставковій залі Хмельницької художньої школи представники різних конфесій спільно з владою, бізнесом,громадськими діячами молились за майбутнє нашої країни.

 У спільному молебені взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, народні депутати України Сергій Лабазюк, Сергій Мандзій, Юрій Заславський, депутати обласної ради, керівники силових структур та правоохоронних відомств, військові, учасники антитерористичної операції, волонтери та громадські діячі.

Сам захід розпочався  з молитви “Отче наш” у виконанні хорового колективу. Дуже чуттєво пролунала молитва з уст семирічної Мілани.

Свої настанови та побажання учасникам Молитовного сніданку озвучили голова Духовної ради міста отець Іван Данкевич, Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Православної церкви України Владика Павло,    єпископ Української Греко-Католицької Церкви Іван Кулик, Український римо-католицький єпископ Леон Дубравський.

Про важливість спільної молитви у своєму вітальному слові наголосила і голова обласної ради Віолета Лабазюк. Саме за її ініціативи у червні цього року до Дня Конституції України  відновилась  традиція проведення обласних молитовних сніданків.

«Боже, великий, єдиний, нам Україну храни!» – у цих словах духовного гімну України вся суть наших найвищих побажань. Століттями виборюючи право на свободу та незалежність, ми покладалися лише на власні сили і Боже благословення.   – зазначила Віолета Лабазюк. – Тож об’єднавши зусилля та енергію сердець, ми зможемо рухатися вперед і з Божою поміччю будувати країну, про яку мріяло не одне покоління українців. Нехай наші молитву будуть почуті і стануть запорукою подальших успіхів та розвитку нашої держави та Хмельниччини зокрема!”

Сьогодні в ім’я майбутнього України лунали молитви від представників медичної галузі, освітян, видатних спортсменів, військових. Всі учасники заходу мали змогу поспілкуватися під час спільного чаювання у знак взаємної поваги та партнерства між церквою і державою.

Наприкінці заходу хоровий колектив виконав пісню-молитву «Боже Великий, Єдиний, Нам Україну храни».

попередня статтяВітання членів Консультативної ради сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів при голові обласної ради з Днем Незалежності України
наступна стаття15 вересня – пленарне засідання шостої сесії обласної ради