Віолета Лабазюк передала дітям вітання від Святого Миколая

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з дітками військовослужбовців Волочиської, Війтовецької та Наркевицької територіальних громад, які боронять українську державу на передовій, учасників АТО/ООС та військових, які віддали своє життя за незалежність України.

Зустріч відбулася в Будинку культури «Гармонія» міста Волочиськ. Віолета Лабазюк тепло привітала своїх маленьких земляків з різдвяними і новорічними святами, побажала щасливого дитинства під мирним українським небом, здійснення мрій, якнайбільше щоденних позитивних емоцій та вручила солодкі подарунки.

Працівники культури влаштували для дітлахів незабутнє святкове дійство, під час якого вони отримали масу незабутніх вражень та солодкі подарунки.

«Переконана, що ви всі знайшли під подушкою подарунки, бо є чемними та слухняними дітьми. Бажаю кожній дитині міцного здоров’я, радості, щасливого та успішного майбутнього під мирним українським небом. Ніколи не забувайте, що ми – українці – незламна вольова нація, і нас нікому не здолати», – сказала голова обласної ради, звертаючись до дітей.

попередня статтяВідбулось спецпогашення новорічної марки «Переможного Нового року!»
наступна статтяПрацюють регіональні офіси Уповноваженого зі зниклих безвісти