Віолета Лабазюк продовжує проводити робочі зустрічі у американському штаті Юта

Вчора делегація з України, у складі голови обласної ради Віолети Лабазюк та депутата Андрія Кланци спільно з представниками американської благодійної організації «August Mission» зустрілись з віце-губернаторкою штату Юта Дейдре Хендерсон.

У ході робочої зустрічі представники країн обговорили участь штату Юта в програмах підтримки у період опалювального сезону закладів комунальної власності Хмельницької обласної ради, де наразі проживають переселенці. Також приділили увагу питанням реабілітації та лікування наших героїв в закладах охорони здоров’я області з можливістю отримання подальшої медичної допомоги безпосередньо на базі лікарень штату.

Спілкуючись з Дейдре Хендерсон, голова обласної ради розповіла про ситуацію на Хмельниччині та роботу з надання гуманітарної допомоги для військових та вимушено переміщених осіб.

«Сьогодні в області на постійній основі проживає близько 110 тисяч осіб. Це один з найменших показників за весь період. Окремими фазами спостерігали збільшення цифри через загострення бойових дій в країні. Тоді кількість ВПО в області становила понад 170 тис. осіб. Загалом, за більш ніж 5 місяців війни, наша область прийняла транзитом більше 380 тис осіб. Всі вони потребують постійної допомоги, зокрема продуктів харчування, засобів особистої гігієни та речей першої необхідності. Тому, перебуваючи з робочим візитом в Америці, сподіваємось й на подальшу співпрацю та підтримку», – зазначила посадовець.

У свою чергу віце-губернаторка штату Юта висловила слова підтримки сказала: «Серця жителів Америки б’ються в унісон з усією Україною. Кожного дня ми молимось за вас».

Також учасники обговорили співпрацю щодо посилення роботи логістичних зв’язків для оперативного вивозу продукції за кордон.

На знак подяки за підтримку наших військових Віолета Лабазюк передала американським колегам прапор з підписами наших героїв від одного з військових формувань Хмельниччини.

На завершення зустрічі посадовець зазначила: «Дякую почесному консулу України в Солт Лейк Сіті Джонатану Кевіну Фрідману, генеральному консулу України в Сан-Франциско Дмитру Кушніруку, представникам благодійної організації August Mission, що разом зі мною взяли участь у цих важливих переговорах. Дякую їм за принципову позицію у відстоюванні інтересів нашої держави на найвищих рівнях. Користуючись нагодою, наголошую на необхідності подальшої підтримки України».

попередня статтяБлагодійний запуск поштових марок «Пес Патрон» від Укрпошти допоможе зібрати кошти для ЗСУ
наступна статтяЖителів Хмельниччини відзначено державними нагородами