Віолета Лабазюк прозвітувала про рік діяльності на посаді голови обласної ради  

Під час пленарного засідання сьомої сесії голова обласної ради Віолета Лабазюк виступила з публічним звітом про свою діяльність на посаді протягом року з моменту обрання 7 грудня 2020 року на першому пленарному засіданні першої сесії восьмого скликання.

Отож, у 2021 році голова обласної ради та депутатський корпус облради працювали над вирішенням стратегічних і повсякденних питань розвитку області загалом та територіальних громад зокрема. Протягом звітного періоду обласній раді вдалося зберігати стабільність, налагодити консолідовану діяльність депутатського корпусу, демонструвати ті позитивні зміни, яких очікують мешканці області. Зокрема, досягнуто важливих результатів у питанні ефективного використання бюджетних коштів, обліку та збереження майна, налагодженні співпраці з радами усіх рівнів, громадськістю тощо.

За звітний період було скликано сім сесій Хмельницької обласної ради, проведено вісім пленарних засідань, на яких розглянуто понад дві сотні питань, а результатом є ухвалення 227 рішень.

Як наголосила голова обласної ради Віолета Лабазюк, робота обласної ради та депутатського корпусу спільно з обласною державною адміністрацією була спрямована на вирішення першочергових проблем у різних сферах життєдіяльності краю. Разом з тим, за рік роботи було неможливо вирішити усі нагальні питання, які турбують мешканців області, оскільки рік був непростим як політично так і економічно.

«Я пишаюся здобутками нашої злагодженої роботи, за підсумками якої надано підтримку аграрному сектору, закладам охорони здоров’я, освіти та соціального захисту краю, здійснено спільно з депутатами від усіх фракцій виїзди у 56 територіальних громад, що дало змогу ознайомитися з наболілими проблемами територій та визначити подальший напрямок нашої діяльності», – сказала Віолета Лабазюк.

Голова ради коротко поінформувала присутніх про діяльність депутатського корпусу.

 На завершення виступу посадовець зазначила, що попереду в депутатського корпусу обласної ради цілей та планів дуже багато, втілення необхідних для області проєктів, та закликала депутатів й надалі працювати злагоджено й ефективно над вирішенням актуальних питань.

«Діяльність керівництва обласної ради, депутатського корпусу та виконавчого апарату обласної ради спільно з обласною державною адміністрацією і у подальшому буде націлена на конструктивну роботу, плідну співпрацю з територіальними громадами з метою напрацювання спільного вектору, спрямованого на подальший сталий розвиток  Хмельницької області», – резюмувала Віолета Лабазюк.

Звіт Віолети Лабазюк про діяльність на посаді голови ради депутати взяли до відома.

попередня статтяВ обласній раді створено депутатську групу «За безпечне Поділля»
наступна статтяОбласна рада започаткувала конкурс «Гордість Хмельниччини»