Віолета Лабазюк привітала медичних працівників області

Сьогодні у закладах охорони здоров’я області працює більше 13 тисяч медиків.

Напередодні Дня медичного працівника у рамках обласної науково-практичної конференції «Актуальні питання надання медичної допомоги у військовий час», яка відбулась на базі обласного патологоанатомічного центр, голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк від імені всього депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто привітала усіх медичних працівників та висловила слова вдячності за відданість професії та  щоденну важку працю.

 «Ще не встигнувши перевести подих від цілодобових чергувань під час коронавірусної пандемії, на ваші плечі лягло ще важче випробування – повномасштабна війна з російським агресором. Ви знову на передовій, ризикуючи своїм життям заради інших.  Серед тих, хто боронить сьогодні територіальну цілісність нашої держави у лавах Збройних сил України та формуваннях тероборони, і майже сотня представників медичних закладів Хмельниччини. Всі жахи війни ви відчуваєте і тут, далеко від лінії фронту. Не зважаючи на втому, ви надаєте допомогу нашим захисникам, які перебувають на лікуванні та реабілітації у медичних закладах Хмельниччини», – сказала під час привітання Віолета Лабазюк.

Як зазначила Віолета Олександрівна, органи влади і надалі будуть надавати фінансову допомогу галузі, створювати умови для належної роботи медзакладів нашої області. І це закономірно, адже медична галузь має для керівництва області пріоритетне значення, а інтереси працівників в обласній раді захищають 11 членів депутатського корпусу. Ще більшу когорту обранців-медиків нараховують районні, міські, селищні та сільські ради. Саме тому питання медичного обслуговування населення є одним із пріоритетних у роботі Хмельницької обласної ради.

Грамотами та подяками  обласної ради з нагоди Дня медичного працівника були нагороджені 16 медиків різних закладів охорони здоров’я краю.

Привітали медичних працівників області також заступник голови обласної військової адміністрації Сергій Ткачук, народні депутати України Сергій Мандзій та Юрій Заславський, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Завроцький.

попередня статтяКерівництво обласної ради подякувало медпрацівникам за їх нелегку працю
наступна статтяВідправлено вантаж для військових, які дислокуються у Запорізькій області