Керівництво обласної ради подякувало медпрацівникам за їх нелегку працю

У третю неділю червня у нашій державі відзначається День медичного працівника.

Напередодні свята керівництво обласної ради відвідало заклади охорони здоров´я обласної комунальної власності, аби від всього депутатського корпусу обласної ради привітати медичних працівників, які сьогодні знаходяться на медичній передовій.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк привітала медичні колективи комунальних некомерційних підприємств «Хмельницький серцево-судинний центр», «Хмельницький протипухлинний центр» та «Хмельницька обласна дитяча лікарня».

«У ці нелегкі для країни дні випробувань ми знову переконуємося, що професія медичного працівника – справді героїчна. Шановні медики, ви обрали почесну, благородну, і разом з тим, дуже відповідальну професію. Не встигли завершити масштабну боротьбу з коронавірусною пандемією, як додалося ще жахливіше випробування – повномасштабна війна з російським агресором. Ви знову на передовій, ризикуючи своїм життям заради інших. Висловлюю глибоку вдячністю усім вам за відданість професії, за щоденну важку працю, за повернуте своїм пацієнтам здоров’я», – зазначила Віолета Лабазюк.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук привітав колективи комунальних некомерційних підприємств «Хмельницький обласний дерматовенерологічний центр» та «Хмельницький обласний центр служби крові».

«Медицина сьогодні переживає досить буремні часи. Сьогодні на передовій гинуть не лише військовослужбовці Збройних сил України і добровольчих батальйонів, а й медики, які у госпіталях на лінії фронту надають першу медичну допомогу нашим бійцям.  Безпосередньо у медичних закладах нашої області, де проходять лікування наші захисники, медпрацівники кожен на своєму місці якісно виконують свої обов´язки. Я за це вам щиро дякую», – сказав Володимир Гончарук.

За належну організацію роботи, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок  у виконання завдань, пов’язаних із реалізацією державної політики в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, чуйність, милосердя та з нагоди Дня медичного працівника Володимир Гончарук вручив Грамоти обласної ради.

Заступник голови обласної ради Валентин Соколюк привітав колективи Державної установи «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров´я України» та КНП «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги».

«Дякуючи Збройним силам України, ми маємо можливість привітати медичних працівників з професійним святом та висловити слова подяки за щоденну, непросту, віддану, сумлінну працю. Бажаю здоров´я та миру. Але щоби був мир, ми повинні перемогти. І не в останню чергу перемога залежить від медичних працівників, які і на передовій, і в тилу оберігають здоров´я і життя українців», – сказав Валентин Соколюк.

За багаторічну сумлінну працю, значні досягнення в забезпеченні санітарного та епідемічного благополуччя населення, високий професіоналізм та з нагоди  Дня медичного працівника Валентин Соколюк вручив Грамоти обласної ради працівникам ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

За належну організацію роботи, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних із реалізацією державної політики в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, чуйність, милосердя та з нагоди Дня медичного працівника Грамотами обласної ради відзначені також працівники КНП «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги».

Заступник керівника виконавчого апарату ради Тетяна Зеленко побувала напередодні професійного свята у комунальному некомерційному підприємстві «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни», де привітала колектив госпіталю та вручила його працівникам Грамоти обласної ради.

Тетяна Зеленко привітала медпрацівників медичного центру “Марія” товариства з обмеженою відповідалністю “АЛМ-Поділля”, вручила від обласної ради Грамоти та цінні подарунки. Під час урочистостей також привітали працівників закладу, які наразі на служать фронті.

«Сьогодні досить важко переоцінити роль лікарів в історії людства, особливо в умовах воєнного стану. Переконана, що перемога, яка буде найближчим часом, неможлива без вашої роботи, без вашого професіоналізму, без вашого патріотизму, без вашої чуйності та любові до пацієнтів, яких ви повертаєте до життя. Щира вдячність вам за це!», – зазначила Тетяна Зеленко, звертаючись до медичних працівників.

 

попередня статтяВіолета Лабазюк взяла участь в загальнонаціональному інформаційному марафоні «Єдині новини»
наступна статтяВіолета Лабазюк привітала медичних працівників області