Віолета Лабазюк привітала працівників радіо, телебачення та зв’язку Хмельниччини з професійним святом

Завдяки щоденній роботі працівників телерадіопростору,  достовірній, об’єктивній і якісно поданій інформації вибудовується діалог між владою і громадянами, формується громадянське суспільство, забезпечується прозорість діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

В нинішніх умовах основним  джерелом інформації для переважної більшості населення в Україні залишається телебачення. А в умовах  війни  питання пропаганди  і контрпропаганди  постає особливо гостро. Необхідно оперативно та ефективно давати відсіч рашистському «журналістському спецназу», що спеціалізується на  провокаціях, брехні та  тероризмі у інформаційній війні проти України.

Сьогодні у стінах Будинку рад голова обласної рад Віолета Лабазюк зустрілась з керівниками телекомпаній області, аби подякувати за нелегку щоденну працю у справі ефективного ведення інформаційної війни. Варто зазначити, що Хмельниччина вже давно очистила свій ефір від мови окупанта і за результатами моніторингу передачі та новини в теле- радіомережі проводяться виключно державною мовою.

«Від імені депутатів обласної ради, від себе особисто щиро вітаю  вас та ваші творчі колективи з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України. Сьогодні, в досить нелегкий для нашої держави час випробувань, ви демонструєте приклад справжньої мужності та патріотизму, адже ваша зброя – це палке та правдиве слово. Без ваших сюжетів про наших захисників, волонтерів, внутрішньо переміщених осіб, про нашу тривогу і безмежну віру в те, що все буде Україна – життя було б позбавлене реального світосприйняття», – зазначила голова ради.

Також Віолета Олександрівна побажала керівникам та колективам міцного здоров’я, мирного неба та нових успіхів в ім’я Перемоги, подальшого розвитку нашого краю та України! Аби кожен день в теле- та радіоефірі був осяяний лише позитивними новинами, наповнювався радістю та додавав віри у щасливе майбутнє нашої країни.

На завершення зустрічі голова ради вручила колективам медіаструктур Хмельниччини Грамоти обласної ради.

 

 

 

 

 

 

 

попередня статтяНараховано 1,1 млн гривень лікарняних і декретних допомог напряму евакуйованим працівникам
наступна статтяУ світлі слова