У світлі слова

Саме ця презентація в Хмельницькому обласному літературному музеї відбувалася за особливих обставин – за відсутності світла в будівлі та навколишньому мікрорайоні внаслідок удару ракети московських окупантів.

Але дата і час були призначені заздалегідь, люди зійшлися – то й бути презентації. Адже зі своїми новими книгами (аж трьома!) присутніх мала познайомити молода письменниця Ольга Саліпа, яка просто дивує читачів своєю творчою плодовитістю.

І нехай при світлі єдиного ліхтарика, але таки відбулася презентація. Бо всіх і кожного осявало світло слова. Художнього слова Ольги Саліпи. Яке творить не тільки цікаві й хвилюючі історії людських доль, але й розкриває глибини минувшини Подільського краю, особливо ж давнього Проскурова, сучасного Хмельницького. Ось і цього разу події ретророманів «Брошка гімназистки» і «Пташка на долоні» відбуваються переважно на проскурівських вулицях і в будівлях містечка у першій чверті ХХ століття. Ці два романи продовжують цикл творів письменниці про Проскурів, початок якому дав «Будинок на Аптекарській».

Ще одна новинка з-під пера Ольги Саліпи – перша книга роману «Дерево роду. Дикі паростки». Натяк на продовження, на книгу другу – більш ніж прозорий.

Під час зустрічі з читачами письменниця розповіла про історію написання нових книг, про героїв творів і почасти прототипів, а що публіка була вельми зацікавлена, бо це були вчителі української мови й літератури Хмельницької міської громади, то різноманітних питань до авторки звучало багато.

І звичайно ж, зустріч закінчилася автографсесією. У продаж пішли не тільки нові видання, але й раніші книги Ольги Саліпи – читачам вони встигли полюбитися.

За матеріалами Хмельницького літературного музею

попередня статтяВіолета Лабазюк привітала працівників радіо, телебачення та зв’язку Хмельниччини з професійним святом
наступна статтяНові виклики для сучасної молоді: як організувати ефективну роботу органів студентського самоврядування