Віолета Лабазюк привітала працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним днем

16 листопада в нашій державі відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Напередодні голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з представниками місцевих телерадіокомпаній, аби від імені депутатського корпусу обласної ради та себе особисто подякувати їм за роботу та співпрацю.

«Напевно, немає потреби наголошувати на важливості та ролі телерадіопростору в сучасному світі. Завдяки вашій складній і відповідальній роботі скорочується відстань між містами, налагоджуються комунікації між людьми. З часів повномасштабної війни засоби масової інформації об’єдналися у суцільний єдиний марафон новин, та доносять до населення правдиву достовірну інформацію про події, які відбуваються у регіоні, висвітлюють новини про ліквідацію наслідків ракетних атак. З телерадіопростору отримують необхідну та корисну інформацію і внутрішньо переміщені особи та соціально незахищені верстви населення області.  Важливою є подача об’єктивної інформації щодо спростування фейків та розвінчання  міфів в  інформаційному  протистоянні  із рф.  На жаль, є новини і про загибель сучасних героїв України, зокрема й ваших колег-медійників, які загинули, захищаючи нашу державу, чи під час виконання своїх професійних обов’язків», – зазначила Віолета Олександрівна, звертаючись до присутніх та додала, що медійники також тримають дієву комунікацію з регіональними органами державної влади та місцевого самоврядування.

Грамотами обласної ради Віолета Лабазюк нагородила представників телеканалів за самовіддану працю, вагомий внесок у розбудову інформаційного простору, творчу ініціативу, розвиток засобів радіо і телебачення, правдиве висвітлення подій захисту територіальної цілісності України, протистояння ворожій пропаганді, високий професіоналізм, активну співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

попередня статтяВідбулися комітетські слухання щодо молодіжних житлових програм
наступна статтяПереживати за близьку людину під час війни – це нормально!