Віолета Лабазюк привітала рятівників з професійним днем

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк привітала працівників Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області з Днем рятівника.

“В сьогоднішніх реаліях повномасштабної неоголошеної війни рятівники щодня демонструють свою відданість державній справі, відважно боронять наше населення від різних надзвичайних станів, беруть участь у ліквідації наслідків рашистських атак. Вічна пам’ять та слава Героям, які вже ніколи не повернуться до своїх домівок, хто віддав своє життя за Перемогу. Нехай береже Бог усіх наших рятівників та рятівниць, які щоденно роблять внесок у наближення Перемоги України”, – сказала Віолета Олександрівна.

Рятівники області підтримують постійну бойову готовність, аби вчасно запобігти чи ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, захистити громадян України та національні багатства. З початку 2023 року хмельницькі “надзвичайники” здійснили близько 16 тисяч виїздів, ліквідували 837 пожеж, врятували 107 життів.

Віолета Лабазюк вручила Подяки обласної ради кращим у професії працівникам Головного управління ДСНС в області за сумлінне виконання службових обов’язків, вірність Присязі, самовіддане служіння українському народові, вагомі професійні досягнення, активну громадянську позицію та з нагоди Дня рятівника.

Крім того, голова обласної ради разом з керівництвом обласної військової адміністрації, Хмельницької міської ради та ГУ ДСНС в області взяла участь у врученні рятувальникам ключів від службових квартир та сертифікату на чотири плаваючі мотопомпи.

Сьогодні працівники ДСНС в області − не лише рятівники, а й захисники України, які почергово перебувають в деокупованих регіонах, виконуючи роботи з розмінування територій, облаштування оборонних рубежів Збройних сил України. На жаль, від початку збройної агресії ворога загалом в Україні ДСНС втратила 80 своїх працівників, 287 − поранені, п’ятеро − в полоні, один вважається зниклим безвісти.

Після влучання ворожих ракет в об’єкти критичної інфраструктури Хмельниччини наші рятівники, ні на хвилину не припиняючи роботу, ціною власного здоров’я і навіть життя ліквідували наслідки ворожих обстрілів. Цьогоріч Хмельниччина втратила двох рятувальників − Владислава Дворака та Сергія Севрука. Ще четверо були поранені. Вони одними з перших прибули на місце влучання російського “шахеда” в один із об’єктів на території Хмельницького.

За кожним мужнім кроком працівників ДСНС стоїть серйозна фахова підготовка, високий професіоналізм та досвід.

попередня статтяЄдина інформаційна система соціальної сфери працюватиме по всій Україні
наступна статтяХмельницька обласна філармонія розпочала 85-й концертний сезон