Віолета Лабазюк привітала залізничників з професійним святом

Щорічно, 4 листопада, в Україні відзначають День залізничника. Сьогодні залізничники забезпечують один із важливих потужних шляхів сполучення, як в Україні, так і за її межами. Працівники українських залізничних доріг щоденно вкладають свій професіоналізм, любов та працю у справу, яка служить для українців та нашої держави.

В умовах війни залізничники виконують надзвичайно важливу роботу. Щодня вони допомагають людям евакуюватися на поїздах з прифронтових міст, рятують поранених військових, працюють без вихідних та під обстрілами, ризикуючи власним життям. Варто згадати всіх, хто загинув на роботі через ворожі обстріли залізничних станцій.

У день професійного свята у стінах Будинку рад голова обласної ради Віолета Лабазюк привітала працівників залізниці Хмельниччини та подякувала за активну роботу у збереженні і подальшій розбудові залізничної ланки країни. Кращим працівникам Віолета Олександрівна вручила Грамоти обласної ради та цінні подарунки.

Сьогодні працівники підприємств залізничного транспорту, які на правду є справжніми професіоналами своєї справи, забезпечують чітке та безперебійне функціонування залізничних шляхів Хмельниччини. Своєю щоденною працею ви підтверджуєте багаторічний гарант довіри тисяч українців. Сьогодні Укрзалізниця є одним з найпопулярніших видів транспорту, надійним і авторитетним перевізником. Переконана, що залізничники й надалі будуть плідно працювати над збагаченням економічної складової країни“, – зазначила голова ради.

До слова, наразі українські залізниці об’єднують усі області України, де працюють понад 375 тисяч працівників, які обслуговують близько 30 тис. кілометрів залізничних колій. Укразалізниця – це потужна артерія залізничного транспортного сполучення, якій довіряють мільйони.

попередня статтяПрацівникам соціальної сфери – теплі слова подяки
наступна статтяДопомога аграріям Хмельниччини від іноземних партнерів