Віолета Лабазюк привітала жителів з Днем селища Антоніни

Голова обласної ради Віолета Лабазюк вчора відвідала селище Антоніни, що є центром Антонінської селищної громади, та взяла участь у пленарному засіданні ради.

Виступаючи на засіданні, Віолета Олександрівна привітала місцевих жителів з Днем селища, яке нещодавно відзначило 430 років з часу заснування. Саме в такі дні у серцях людей пробуджується любов до своєї малої батьківщини, і кожен сповнюється відчуттям єдиної родини.

Голова обласної ради акцентувала увагу на тому, що Україна живе у непростий час. Вона зазначила, що незважаючи на всі виклики сьогодення, Антонінська громада розвивається, працює над зміцненням матеріально-технічної бази закладів освіти та охорони здоров’я, підтримує внутрішньо переміщених осіб, родини загиблих та полонених, а керівництво громади сприяє забезпеченню  потреб її жителів.

Віолета Олександрівна вручила Подяки обласної ради кращим у своїх професіях жителям Антонінської громади за активну громадянську позицію в умовах воєнного стану, волонтерську діяльність та вагомий внесок у наближення Перемоги.

На засіданні сесії були присутні представники одного з військових формувань, які вручили Віолеті Лабазюк відзнаку командира формування. Також Антонінський селищний голова Анатолій Оцалюк вручив голові обласної ради Подяку за всебічну підтримку громади.

Віолета Олександрівна разом з представниками селищної ради та військовими вшанувала квітами пам’ять загиблих захисників України з Антонінської громади біля Дошки пам’яті.

попередня статтяУкраїнці, які опалюють своє житло дровами та вугіллям, отримають додаткову підтримку
наступна статтяСпрощення надання статусу учасника бойових дій: основні положення ухваленого законопроєкту