Віолета Лабазюк: «У США напрацьовуємо шляхи співпраці з гуманітарної допомоги»

В Україні пізня година, а у США розпал робочого дня.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк у рамках свого візиту до американського штату Юта продовжує напрацьовувати шляхи співпраці з гуманітарних питань.

Потреби Хмельницької області обговорили з  консультанткою з питань добробуту громадян, їх соціального захисту і економічного благополуччя Жаклінвелл-Ланц та визначили подальший план нашої співпраці. Зокрема, під час зустрічі йшла мова про облаштування бомбосховищ в освітніх і медичних закладах краю, про забезпечення обігрівачами закладів, де сьогодні проживають переселенці, а також придбання твердопаливних котлів для потреб ВПО. Також визначили необхідні потреби для освітніх та медичних закладів, установ соціального спрямування. Зокрема, щодо придбання медичного та реабілітаційного обладнання, оргтехніки, продуктів харчування та м´якого інвентарю.

У цей же день відвідали найбільший гуманітарний центр, який знаходиться у Солт-Лейк-Сіті. Саме звідси до України надходить необхідна допомога, зокрема, й до гуманітарного штабу Хмельницької обласної ради.

Висловлюємо слова щирої вдячності нашим американським партнерам,  які об´єдналися, аби допомогти українцям, які відчули всі жахи війни.

У єдності – наша сила!

попередня статтяДопомога ВПО
наступна статтяПам´яті багаторічного редактора обласної газети «Подільські вісті», заслуженого журналіста України Йосипа Ядухи…