Віолета Лабазюк: «У військових відповідальна місія – вони відстоюють територіальну цілісність України»

З нагоди Дня Героїв голова обласної ради Віолета Лабазюк разом із заступником голови обласної ради Валентином Соколюком зустрілися з військовослужбовцями окремих військових формувань області.

У своєму виступі голова обласної ради подякувала військовим за вірність державі та українському народові, захист України від російського агресора.

“У вас – військових сьогодні відповідальна місія. Ви бороните кордони нашої країни, відстоюєте територіальну цілісність. Саме завдяки вам ми можемо працювати, навчати дітей та кожен на своєму місці робити свій внесок у наближення Перемоги», – зазначила Віолета Лабазюк. – «Бажаю якнайшвидше здобути Перемогу, живими і неушкодженими повернутися до своїх родин і жити у процвітаючій Україні».

Водночас голова обласної ради поінформувала присутніх про підтримку військових формувань Хмельниччини з метою покращення їх матеріально-технічної бази з обласного бюджету.

Заступник голови обласної ради Валентин Соколюк висловив слова вдячності та поваги військовим за самопожертву, мужність і патріотизм. «Ціною власного здоров’я і життя ви виборюєте право на існування нашої країни. 23 травня – день, коли згадуємо героїв української держави усіх часів, які об’єднали нас у єдину українську націю. Сьогодні по новому ми усвідомлюємо значення слів «герой», «патріот», «воля» та «незалежність». Саме завдяки героям змінено хід історії України. І ми демонструємо всьому світу, що Україна – незламна, зі своєю багатовіковою історією,  власною культурою, мовою, великим внеском у світову спадщину, країна, яка стоїть на захисті європейських демократичних цінностей», – сказав Валентин Іванович.

З нагоди Дня Героїв керівники обласної ради за сумлінне виконання військового обов’язку, самовіддане служіння українському народові, патріотизм, мужність, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий внесок у наближення Перемоги нагородили військових Грамотами обласної ради з врученням нагрудних знаків «За відданість державі».


 

попередня статтяВшанували пам’ять Героїв
наступна статтяВійськовим подякували за патріотизм та самопожертву