Військовим подякували за патріотизм та самопожертву

Не лише у День Героїв, а постійно ми повинні підтримувати наших героїв, які, жертвуючи власним здоров’ям і життям, захищають нашу Українську державу від російського агресора.

Для військових важливо і приємно те, що їх не забувають. Особливо тоді, коли вони проходять лікування та реабілітацію після отриманих поранень під час військовій дій.

Аби підтримати бойовий дух бійців, підбадьорити і побажати швидкого одужання, сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк, її перший заступник Володимир Гончарук і заступник Валентин Соколюк  відвідали обласні комунальні заклади охорони здоров´я та окремі медичні установи області, в яких лікуються поранені військовослужбовці.

Під час спілкування посадовці подякували воїнам за патріотизм, мужність і самовіддану любов до Батьківщини, побажали захисникам міцного здоров’я, добра та непохитної віри в Українську перемогу.

Також вони передали військовим різноманітні смаколики, патріотичні обереги та малюнки, власноруч виготовлені вихованцями обласних комунальних закладів.

До цієї благодійної акції долучилися колективи Антонінської спеціальної школи, Голенищівської спеціальної школи-інтернату, Ізяславського, Кам’янець-Подільського та Солобковецького навчально-реабілітаційних центрів, Кам’янець-Подільського ліцею «Славутинка», Кам´янець-Подільської, Новоушицької та Ямпільської спеціальних шкіл, Плужненського ліцею, Славутського та Хмельницького ліцеїв обласної ради, Хмельницького, Кам’янець-Подільського та Шепетівського медичних фахових коледжів, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, комунального закладу «Хмельницький обласний центр цифровізації соціальної сфери», виконавчого апарату обласної ради та Вищого професійного училища № 25.

Також передали комплекти зі спідньою білизною, отриману від Всеукраїнської благодійної організації «Українська Федерація Продовольчих Банків».

За сумлінне виконання військового обов’язку, самовіддане служіння українському народові, патріотизм, мужність, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий внесок у наближення перемоги та з нагоди Дня Героїв Віолета Лабазюк вручила військовим Грамоти обласної ради та нагрудні знаки «За державницьку позицію».

Разом – до Перемоги!

попередня статтяВіолета Лабазюк: «У військових відповідальна місія – вони відстоюють територіальну цілісність України»
наступна статтяОбговорили відпочинок дітей військовослужбовців: Віолета Лабазюк зустрілася з освітянами