Віолета Лабазюк: Українські добровольці – взірець відданості українській державі

Сьогодні в Україні ввосьме на державному рівні відзначають День українського добровольця.

Добровольці – це ті, хто за покликом серця стали на захист незалежності України, втримали країну у найскладніші часи та гідно боронять Україну разом з усіма бійцями сил оборони та безпеки. Уся українська держава вдячна їм за захист рідної землі та  пишається всіма, хто здобуває перемогу для нашої незалежної країни.

З нагоди Дня добровольця сьогодні в обласній раді відбулася зустріч керівництва обласної ради з військовослужбовцями, які з першого дня війни й донині залишили в минулому комфортне мирне життя та пішли боронити Батьківщину.

«В Україні більше 10 років триває війна, третій рік повномасштабного вторгнення. Саме завдяки добровольцям  ми маємо нагоду працювати, наші діти навчатися і Хмельниччина залишається тиловим регіоном. Для мене велика честь подякувати особисто вам за відданість державі, за те, що служите українському народові, за щоденний неоцінений внесок у наближення української Перемоги. Ви є взірцем патріотизму та відданості нашій державі, – сказала голова обласної ради Віолета Лабазюк, – Нині добровольцем став увесь український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних сил України, ті, хто став до лав територіальної оборони, хто всіляко допомагає захисникам. Ми усі з перших днів війни продемонстрували прагнення жити у вільній і незалежній країні. Цей запал в наших очах не згасає, і це є прикладом для всього цивілізованого світу».

Заступник голови обласної ради Валентин Соколюк зазначив, що саме мужні та сміливі  добровольці десять років тому взяли до рук зброю та пішли захищати територіальну цілісність нашої держави: «Ризикуючи своїм майбутнім – ви зберегли наше майбутнє. Низький уклін і щира вдячність за вашу самовіддану службу!».

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять усіх захисників, які віддали своє життя за цілісність української держави.

З нагоди Дня українського добровольця за сумлінне виконання військового обов’язку, служіння українському народові, патріотизм та мужність, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України Віолета Лабазюк разом з Валентином Соколюком нагородили військових Грамотами обласної ради з врученням нагрудного знаку «За відданість державі та особистий внесок у наближення Перемоги».

З Днем українського добровольця! Разом – до Перемоги!

попередня статтяГолова обласної ради взяла участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
наступна стаття18 березня – діалог з громадами «Децентралізація на зв’язку»