Голова обласної ради взяла участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь онлайн у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, в рамках якого відбулася презентація та обговорення проєкту Національного плану з енергетики та клімату (НПЕК).

Україна взяла на себе зобов’язання розробити згаданий план згідно з вимогами Регламенту Європейського Парламенту і Ради ЄС та рекомендаціями Європейської Комісії в процесі набуття членства в Європейському Союзі.

Під час Конгресу з вітальним словом виступили Керівник Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України В’ячеслав Негода, заступник Міністра економіки України Олексій Соболев, представники від двох палат –  Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України і Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Безпосередньо презентували проєкт, його  методологію, окремі напрямки, виміри та підвиміри представники Мінекономіки, Інституту економіки та прогнозування НАН України, аналітичного центру DiXi Group, громадської організації “Greencubator”, інші незалежні експерти.

Учасники заходу обговорили основні положення проєкту НПЕК та їхній вплив на місцеві та регіональні громади. Коментарі від представників органів місцевої влади, які прозвучали під час засідання Конгресу,  будуть  враховані  під час  доопрацювання проєкту.

попередня стаття У Хмельницькому відбувся круглий стіл щодо стратегічного планування управління відходами
наступна статтяВіолета Лабазюк: Українські добровольці – взірець відданості українській державі