Віолета Лабазюк: «Успіх у політиці чи бізнесі не залежить від статі, а лише від знань, досвіду, бажання та енергії бути лідером»

Голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у щорічному жіночому бізнес-форумі всеукраїнського масштабу VinLadyFest, який відбувся у місті Хмельницький.

Форум організований Українською платформою «Жінки в бізнесі», яка  створена з метою об’єднати жінок-підприємниць, жінок-лідерів, представниць жіночих бізнес асоціацій і стати опорою та рушійною силою для розвитку й популяризації жіночого підприємництва в Україні. Ця платформа є потужним майданчиком для нових знайомств, розвитку та навчання, нетворкінгу, взаємної підтримки, обміну досвідом, генерування нових ідей, реалізації спільних проектів та менторства.

На бізнес-форум VinLadyFest завітали відомі жінки-підприємиці, які поділилися власними історіями успіху, розкрили секрети зростання бізнесу та розвитку особистості. Цьогоріч захід провоходив у двох форматах – онлайн 150 учасниць і офлайн – 100 учасниць. Учасником зустрічі був і перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук.

Взявши участь у панельній дискусії «Код жіночого успіху», Віолета Лабазюк зазначила, що їй особисто досить близька та знайома тематика проблем та дискусій, які є темою бізнес-форуму. Адже має власний досвід щодо ролі та місця жінки як у бізнесовій сфері, так і в політичній діяльності. І якщо розкривати код жіночого успіху, то варто сказати, що формула цього успіху досить складна та багатогранна. Адже спроби визначити роль жінки в суспільстві, соціумі намагалися робити в різні періоди історії людства. Тривають вони й тепер.

«Скажу відверто, мені, як голові обласної ради, кожного дня доводиться спростовувати усталену істину щодо другорядності ролі та місця жінки в суспільстві. Популістське сприйняття, що успішною жінка може бути лише завдяки чоловікові, є серйозною  перешкодою на шляху її самоутвердження та кар’єрного росту. Тому доводиться працювати значно більше, ніж мої попередники-чоловіки, аби довести, що успіх у політиці чи бізнесі не залежить від статі, а лише від твоїх знань, досвіду, бажання та енергії бути лідером», – зауважила Віолета Лабазюк.

Як відомо, за Конституцією формально чоловіки і жінки є рівними, але на практиці далеко не так. Насправді дуже часто чоловікам вигідно, коли дружина приходить додому завчасно, готує вечерю і робить уроки з дітьми, а чоловіки зайняті лише розбудовою своєї кар’єри. Жінки в Україні заробляють у середньому на 28% менше, ніж чоловіки, а за інформацією Світового економічного форуму Україна посідає 105 місце зі 149 в рейтингу політичного заохочення жінок. Лише на останніх виборах до місцевих рад законодавчо визначена квота для жінок у виборчих списках. І це є гарним посилом для нашої країни. Це ознака того, що насправді суспільство змінюється.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк акцентувала, що в останні роки результати дослідження відзначають збільшення економічної активності жінок: «Радує, що в Україні з метою підтримки жінок в бізнесі та заохоченню їх активної підприємницької діяльності діє значна кількість всеукраїнських, місцевих організацій, об`єднань, платформ. Метою їх діяльності є формування свідомої громадської активності жінки, сприяння розкриттю її творчого потенціалу та реалізації в суспільстві. І позитивні результати приходять до тих, хто об’єднує самодостатніх, освічених, толерантних, мислячих, ініціативних, відповідальних ділових жінок, які досягли успіху в різних сферах життя та готові інвестувати свої часові, матеріальні, інтелектуальні ресурси в розвиток України. Переконана, що у цій залі зібралися саме такі особистості».

Віолета Лабазюк побажала організаторам та учасникам форуму успіхів у реалізації своїх намірів, аби їхня активність утверджувала та зміцнювала важливу істину: «Успішна жінка – успішна країна!». І це так, бо жінки сильні, активні та результативні і саме в  цьому полягає код жіночого успіху.

Організаторка жіночого бізнес-форуму VinLadyFest, засновниця Української Платформи «Жінки в Бізнесі», Президентка Business People Club, підприємниця Надія Лисецька зазначила, що саме на VinLadyFest можна дізнатися як жінці стати успішною в усіх сферах одночасно, віднайти гармонію та поєднати усю багатогранність жінки: бути дружиною, мамою і при цьому розвиватися у професійній сфері, та вислови впевненість, що проведення бізнес-форуму у м.Хмельницький сприятиме розвитку жіночого підприємництва та матиме гарний вплив на розвиток бізнес-середовища.

попередня статтяЗавершується прийом заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт
наступна статтяВітання голови обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК з нагоди 812-ї річниці заснування міста Старокостянтинова