Вітання голови обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК з нагоди 812-ї річниці заснування міста Старокостянтинова

Шановні мешканці Старокостянтинова!

            Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди 812-ї річниці заснування вашого славного міста!            

Старокостянтинів має унікальну історію, розкішну старовинну архітектуру та лежить в мальовничій місцевості — біля злиття двох рік — Случі та Ікопоті. Місто, яке відроджене з руїн на місці древнього праміста Кобуд та закладеного Василем-Костянтином Острозьким села Колищенці, повернуло до життя символи своєї невмирущості. Вітри епох пронеслись над вашим старовинним поселенням, оповитим серпанком бувальщин і легенд, численних випробувань і героїчної оборони. Про надійність укріплень кам’яного замку міста та мужність його захисників свідчить те, що кримським татарам жодного разу не вдалося взяти його приступом.

            Сьогодні ви по праву можете гордитися своєю малою батьківщиною, яка шанує свою минувшину й успішно розбудовує рідне місто. Як центр територіальної громади, Старокостянтинів об’єднав навколо себе 66 сіл, які отримали шанс для розвитку, соціального захисту та повноцінного життя.

Ваше місто має розвинену харчову та металообробну промисловість, галузь машинобудування. Йому додають слави мужні захисники Військово-Повітряних сил, які дислоковані на території міста. Знають в області та за її межами й про ваші високі здобутки у галузі освіти і культури, досягнення у спорті. З кожним роком місто стає все більш привітнішим та красивішим. І головною запорукою його соціально-економічного розвитку є ви самі – старокостянтинівці – працьовиті й талановиті творці прекрасного.

Щира вдячність вам за те, що свято бережете пам’ять про своїх земляків, які віддали найдорожче – своє життя за незалежність та територіальну цілісність України, зокрема й про Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

            Тож нехай зростає й надалі в любові та достатку ваше древнє і вічно молоде місто, хай множаться його і ваші щасливі літа на славу рідному краю та Україні!

Зичу миру, оптимізму, здоров’я, натхнення та успіхів у праці задля зміцнення власного добробуту та розбудови міста Старокостянтинів!

            Зі святом, дорогі старокостянтинівці!

З Днем міста!

Слава Україні!

 З повагою та найкращими побажаннями Віолета ЛАБАЗЮК,

голова Хмельницької обласної ради       

попередня статтяВіолета Лабазюк: «Успіх у політиці чи бізнесі не залежить від статі, а лише від знань, досвіду, бажання та енергії бути лідером»
наступна статтяВітання голови обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК з нагоди Дня міста Нетішин