Віолета Лабазюк відвідала дитячий центр “Простір дружній до дитини”

На запрошення керівника БО «Благодійний фонд «Карітас-Хмельницький УГКЦ»» отця Івана Данкевича, голова обласної ради Віолета Лабазюк з робочим візитом оглянула дитячий центр “Простір дружній до дитини”.  У ході діалогу до спільного обговорення доєднались волонтер Юрій Гуменко та інші представники фонду.

Більше 15 років Хмельницький обласний благодійний фонд “Карітас” здійснює масштабну благодійну діяльність для людей, що перебувають в складних життєвих обставинах.

Центр  діє в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні». Проєкт реалізовує Карітас Хмельницький УГКЦ спільно із Caritas Ukraine за підтримки Caritas Österreich i Nachbar in Not.

Віолета Лабазюк оглянула приміщення центру, ознайомилась з діяльністю закладу, поспілкувалась з працівниками та психологами, щодо використання нових методик арт-терапії під час занять з дітьми. Також Віолета Олександрівна взяла участь у грі-знайомстві, поспілкувавшись з маленькими відвідувачами.

Аби трохи відволікти діток від цих буремних подій в країні, голова ради передала набори різноманітного канцелярського приладдя та солодощів.

У закладі проводяться заняття як з внутрішньо переміщених родин, так і для місцевих діток.  Працівники центру пропонують провести дитяче дозвілля за: цікавими іграми та навчанням на сенсорній підлозі, майстер-класами з творчості, арт-терапевтичними заняттями з психологом, розвиваючими заняттями, що допоможе їм краще підготуватись до школи. “Простір дружній до дитини” працюватиме з понеділка до п’ятниці, для дітей від 3 до 12 років.

У ході діалогу Віолета Лабазюк та Іван Данкевич обговорили подальшу співпрацю у реалізації благодійних проєктів та успішних кейсів фонду на територію всієї Хмельниччини.

Щиро вдячна благодійній організації за реалізацію такого вкрай потрібного проєкту в підтримку не лише місцевого підростаючого покоління, а й переселенців. Маємо чітке розуміння, що вимушено переміщені особи, зокрема діти, потребують кваліфікованої психологічної підтримки.  Сьогодні ми всі працюємо заради однієї мети – Перемоги та забезпечення на території західних регіонів належних умов для українців, які змушені були покинути рідні домівки. Спільними зусиллями переможемо ворога!“, – зазначила голова ради.

Директор Благодійного фонду презентував голові обласної ради проєкти, над якими зараз працює “Карітас”. Особливу увагу приділили саме проєктам, які реалізовують з перших днів війни.

На завершення  учасники зробили спільне фото та поділились своїми враженнями від гри.

Також у рамках робочої зустрічі представники організації ознайомили Віолету Олександрівну з роботою свого осередку та гуманітарного штабу.