Віолета Лабазюк відвідала Мілівецький психоневрологічний інтернат

Ефективна діяльність закладів комунальної власності – в полі зору обласної ради. Систематично Віолета Лабазюк здійснює робочі поїздки до територіальних громад області, у рамках яких відвідує заклади обласної комунальної власності охорони здоров’я, освіти та соціального спрямування.

Зокрема, сьогодні голова обласної ради відвідала комунальний психіатричний заклад «Мілівецький психоневрологічний інтернат», де ознайомилася з матеріально-технічною складовою закладу, ефективністю використання майнового комплексу та умовами перебування підопічних.

Директор закладу Іван Прокопов поінформував Віолету Олександрівну щодо діяльності інтернату, співпрацю з іноземними партнерами та благодійними організаціями з метою залучення необхідної гуманітарної допомоги для підопічних, що проживають в інтернаті. Було оглянуто стаціонарні відділення, харчоблок, складські приміщення, котельню тощо.

Наразі у закладі проживає 178 підопічних, з них 4 внутрішньо переміщених осіб. З перших днів повномасштабної війни в країні заклади комунальної власності обласної ради соціального спрямування прийняли та зебезпечили комфортними умовами проживання сотні вимушено переміщених осіб з різних куточків України.

У ході діалогу з працівниками установи голова ради цікавилась належним забезпеченням підопічних умовами проживання, наявністю якісних медичних послуг та харчуванням.

Розповідаючи про діяльність інтернату, Іван Прокопов звернув увагу на проблемні питання, які є у закладі. Це, зокрема, стан опалення, яке наразі в установі функціонує від електрики, якісне забезпечення якого потребує залучення значного фінансового ресурсу. Окрім того, заклад потребує проведення поточних ремонтних робіт в кімнатах житлового корпусу та покращення енергоефективності закладу завдяки заміні вікон на енергозберігаючі.

У свою чергу, Віолета Олександрівна запевнила директора та колектив установи про те, що всі поточні проблемні питання, які виникають у діяльності закладів комунальної власності, знаходяться на контролі обласної ради. Депутатський корпус й надалі сприятиме їх вирішенню, адже одним із пріоритетних напрямів у роботі обласної ради є спрямування належного фінансового ресурсу з обласного бюджету для забезпечення підопічних у закладах соціального захисту комфортними умовами, наближеними до домашніх.

попередня статтяУ науково-методичному центрі культури і мистецтва експонується колоритна виставка «Спогади дитинства»
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!