Віолета Лабазюк відвідала “Родинний затишок”

На запрошення директора Центру  комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень “Родинний затишок” Антоніни Корчинської голова обласної ради Віолета Лабазюк ознайомилась з діяльністю цього комунального закладу.

Голова ради оглянула приміщення закладу, його матеріально-технічну базу, поспілкувалась з працівниками, вихованцями та їх батьками.

Віолета Лабазюк подякувала в першу чергу працівникам центру за таку важливу роботу, яку вони виконують: “Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. Допомагати тим, хто цього потребує – це справді благородна місія.”

Від благодійного фонду “Ми поруч” було вручено пакети з канцелярським приладдям на потреби вихованцям Центру.

“Родинний затишок” – це один з перших на Україні реабілітаційних центрів, які відвідують особи з інвалідністю після 18 років із хворобою Дауна, ДЦП, фенілкетонурія, ураженням ЦНС, а також з генетично зумовленою глибокою розумовою відсталістю.

На сьогодні проектна потужність закладу становить 32 особи, які отримують послуги денного догляду, соціальної адаптації, консультування та інформування.

Клієнти Центру щоденно отримують послуги  з 9-00 до 17-00  години. Для них організовано одноразове харчування (обід), що доставляються  їдальнею комбінату громадського харчування. Додатково проводиться харчування (чай,булочки,печиво) за благодійну та спонсорську допомогу.

Адміністрація та фахівці Центру постійно пишуть проєкти, щоб покращити послуги Центру. Минулоріч таким способом вдалось реалізувати три проєкти на суму 169,5 тисяч гривень:  «Джерело енергії» (електромасажери), «Дотик до природи руками «Особливих»» (теплиця та «Подаруймо особливим радість» (планетарій). Також зроблено гідроізоляцію будівлі Центру на суму 229 тисяч гривень.

Активними волонтерами Центру є студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького Національного Університету, Хмельницького інституту соціальних технологій Відкритого Міжнародного університету розвитку людини «Україна»,  представники релігійних конфесій.

 

попередня статтяВизначено депутатів обласної ради до складу наглядових рад закладів освіти
наступна статтяСьогодні – 77-а річниця визволення України від нацистських загарбників