Віолета Лабазюк відзначила кращих працівників житлово-комунальної сфери

Щороку у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

У переддень професійного свята керівництво області зустрілося з представниками житлово-комунальної галузі Хмельниччини.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам´ять усіх загиблих в російсько-українській війні.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк подякувала працівникам цієї важливої для життєдіяльності області сфери за щоденну титанічну роботу на благо Хмельниччини.

 «У нашій області свою діяльність успішно здійснюють 94 підприємства житлово-комунальної сфери. Глибоко шаную працю кожного, хто своїми руками, вмінням і талантом забезпечує комфорт і затишок в оселях людей, оберігає чистоту та охайність вулиць, і тим самим – дарує хороший настрій людям. У цей складний для нашої країни час випробувань ваша щоденна невтомна праця особливо важлива та необхідна. Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері. Навіть в умовах воєнного стану, під звуки повітряних тривог та реальної загрози, при постійних проблемах з енергозабезпеченням завдяки вашій роботі вдалося успішно пройти зимовий опалювальний період та забезпечити життєдіяльність міст і сіл, створити належні побутові умови для мешканців Хмельниччини», – сказала Віолета Олександрівна, звертаючись до учасників зібрання.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок  у забезпечення роботи підприємств, надання населенню житлово-комунальних послуг, належну організацію роботи в умовах воєнного стану та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Грамотами обласної ради з врученням цінних подарунків Віолета Лабазюк нагородила 28 представників різних установ комунальної сфери області.

Голова ради побажала усім учасникам зібрання здоров’я, щастя, добра, наснаги, нових професійних здобутків, а головне – Перемоги над ворогом.

Мистецькі вітання для працівників  комунальної сфери звучали від солістів обласної філармонії – заслужених  артистів України Фатіми Чергіндзії та Миколи Довгальова.

попередня статтяВсеукраїнська науково-практична конференція «Концептуальні засади розвитку мистецької освіти»
наступна статтяСпівпраця з міжнародними партнерами триває