Всеукраїнська науково-практична конференція «Концептуальні засади розвитку мистецької освіти»

На базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Концептуальні засади розвитку мистецької освіти», присвячена висвітленню актуальних питань мистецької освіти: інтеграції української нематеріальної культури та народного мистецтва в полікультурний Європейський простір, перспективам етнологічних, етнопедагогічних та мистецтвознавчих досліджень в Україні, проблемі збереження, вивчення та відродження духовно-матеріальної спадщини України; становленню і розвитку традицій мистецької освіти та сучасним мистецьким акціям як реакції на руйнівні наслідки військової агресії росії в Україні.

Початку роботи конференції передувало відкриття виставки відомого українського художника-графіка Володимира Карвасарного.

З вітальним словом виступила ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура.

У рамках конференції проведена й запланована низка заходів: майстер-класи та інші творчі активності в галузі хореографічного мистецтва, образотворчого та музичного мистецтва, культурології та туризму.

Одночасно інформуємо, що 12-13 квітня 2023 року відбудеться конкурс наукових робіт Малої академії мистецтва серед учнів закладів загальної середньої освіти та студентів ЗВО.

За матеріалами Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

попередня статтяПрезентовано черговий випуск наукової збірки «Краєзнавець Хмельниччини»
наступна статтяВіолета Лабазюк відзначила кращих працівників житлово-комунальної сфери