Віолета Лабазюк: Влада має допомагати підприємцям Хмельниччини ставати на ноги


12 лютого
голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь в робочому засіданні інвестиційної ради Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області.  


Регіональний фонд підтримки підприємництва в області
функціонує на Хмельниччині з 2000 року. Засновниками фонду є Український фонд підтримки підприємництва та облдержадміністрація.

У ході засідання члени інвестиційної ради на чолі з директором Фонду Інною Бачинською розглянули звернення окремих підприємців, які уже отримали фінансово-кредитну підтримку з обласного бюджету про скасування нарахованих штрафних санкцій за період прострочки платежів у зв’язку з тимчасовим погіршенням фінансового стану  під час установлення карантину  на сій території України. Крім цього, на засіданні було розглянуто і заявки ще двох підприємців щодо надання кредитно-фінансової допомоги.

Учасники засідання також обговорили заходи програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021-2023 роки. Зокрема, у 2019-2020 роках через Регіональний фонд підтримки підприємництва фінансову допомогу надано 7 суб’єктам підприємництва на суму трохи більше трьох мільйонів гривень. Члени інвестиційної ради погоджуються, що дана сума для розвитку бізнесу недостатня. Однак, все одно слугує надійною опорою для старту бізнесу. Тому продовження фінансування Програми дійсно важливе.

Велика складова підприємців Хмельниччини – це представники малого та середнього бізнесу, який  є основою економіки. Тому треба допомагати нашим підприємцям ставати на ноги, – запевнила присутніх у своїй підтримці голова обласної ради.

На чергову сесію у березні Віолета Лабазюк ініціювалапродовження фінансування програм, які актуальні та необхідні для подальшого поступального руху області. Щодо Програми підтримки підприємництва, то актуальні пропозиції голова обласної ради заслухає 16 лютого під час проведення круглого столу з представниками  бізнесу  в приміщенні Торгово-промислової палати.

“Ми не можемо з вами за закритими дверима писати програму, закладати кошти і розподіляти їх. Ми маємо почути пропозиції, ідеї, безпосередньо від підприємців. І, звичайно, врахувати їх“, – зазначила Віолета Лабазюк.

попередня статтяДепутати профільної комісії позитивно оцінили результати впорядкування мережі профтехосвіти
наступна статтяЯк юні орнітологи з Голоскова птахів рятують