Віолета Лабазюк: «Волонтерів об´єднує одне – любов до України, любов до українця і до ближнього свого»

Щороку 5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтерів.

З цієї нагоди сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з волонтерами, аби подякувати за їх благодійну діяльність на теренах Хмельниччини та в зоні проведення антитерористичної операції/операції об´єднаних сил.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк у своєму вітальному слові наголосила, що робота волонтерів особливо цінується у такі випробувальні для держави часи, адже гідними справами волонтерів, їхньою власною честю і совістю твориться наша нова українська історія.

«Волонтерський рух в нашій області досить активний. І саме  волонтери Хмельниччини з початку військових дій на сході України у 2014 році допомагали формувати розформовані Збройні сили України. Ви реально люди з великою душею і добрим серцем, допомагали і допомагаєте нашим хлопцям боронити територіальну цілісність і незалежність нашої держави», – наголосила Віолета Лабазюк.

Голова обласної ради подякувала присутнім, а в їх особі усім волонтерам Хмельниччини, за підтримку, яку вони надають різним категоріям осіб, та усім, хто її потребує.

«Допомагаючи військовим формуванням, ви тим самим сприяєте перемозі України і збереженню її державності. Ви одні з перших приходите на допомогу до хворих та нужденних, не чекаючи за це винагороди. І це все ваша щоденна клопітка робота. Попри свою зайнятість і професійну діяльність, різний соціальний статус об´єднує вас одне – любов до України, любов до українця і до ближнього свого. Щиро вам дякую та бажаю, аби ваше серце й надалі було відкрите і ви підтягували своєю добротою до себе навколишніх людей, аби творити добро разом», – зазначила у своєму вітальному слові Віолета Олександрівна.

Віолета Лабазюк нагородила волонтерів Подяками обласної ради та цінними подарунками.

За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, сприяння матеріально-технічному забезпеченню військових формувань України, патріотизм, самовідданість та з нагоди Міжнародного дня волонтера відзнак удостоїлися волонтери: Наталія Баран, Олександр Боруца, Наталія Домбровська, Ірина Ковалевська, Валентина Олейко, Людмила Студницька, Олександр Василишин, Тетяна Гаврилюк, Микола Лучинський, Олександр Нів´євський, Максим Павлов, Наталія Савіцька, Олександр Баурін, Олексій Колесник та Ірина Худзік.

 

попередня статтяЧлени колегії облдержадміністрації погодили проєкт бюджету на 2022 рік
наступна стаття7 грудня – День місцевого самоврядування