Віолета Лабазюк вручила спортивну форму ліцеїстам-прикордонникам

Голова обласної ради Віолета Лабазюк вручила від себе особисто та за сприяння Благодійного фонду “Ми поруч” 26 комплектів спортивної форми учасникам футбольної команди військового ліцею Державної прикордонної служби України.

Як зазначила Віолета Олександрівна, спортивну форму було передано у зв’язку із зверненням дирекції закладу, а також з метою розвитку фізичної культури і спорту та популяризації здорового способу життя серед ліцеїстів.

“Нехай все задумане вдасться, − побажала ліцеїстам голова обласної ради. − Нових вам звершень та перемог як на навчальній, так і на спортивній ниві”.

Також Віолета Лабазюк подякувала викладачам ліцею, які виконують важливу суспільну місію − виховують молоде покоління захисників України.

Мала батьківщина ліцею − місто Суми. Пращуром закладу був Сумський кадетський корпус, створений ще у 1899 році. У зв’язку з початком повномасштабної війни у вересні 2022 року військовий ліцей передислокувався до Хмельницького.

На сьогодні у ліцеї навчається 257 ліцеїстів, серед яких − діти соціально незахищених категорій, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, діти загиблих та діючих військовослужбовців, учасників бойових дій, військовослужбовців, які перебувають у полоні чи зникли безвісти. Всі вони потребують додаткової уваги та підтримки обласної влади. Саме тому питання щодо функціонування та матеріального забезпечення ліцею перебуває на постійному контролі  Хмельницької обласної ради.

 

попередня статтяВсеукраїнський конкурс до Міжнародного дня рідної мови: розпочато прийом заявок
наступна статтяУ центрі уваги науковців – публічне управління в Україні