Віолета Лабазюк вручила відзнаки до Дня захисників та захисниць України

У Хмельницькому відбувся обласний захід з нагоди Дня захисників та захисниць України, у якому взяла участь голова обласної ради Віолета Лабазюк. Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто Віолета Олександрівна привітала учасників зустрічі – військовослужбовців, правоохоронців, військових медиків, волонтерів – з визначною датою.

“Наша держава переживає складні часи – більше дев’яти років триває неоголошена війна, яка забирає  життя наших військових та цивільного населення, – звернулась до присутніх голова обласної ради. –  З початку повномасштабної війни українці демонструють всьому світу бажання і прагнення жити у вільній незалежній державі, будувати її для своїх батьків і  дітей. Завдячуючи усім бійцям на фронті і в тилу, ми маємо можливість проводити такі зустрічі. Вірю, що завдяки нашим захисникам та захисницям найближчим часом  в Україні запанує мир”.

Віолета Лабазюк вручила учасникам зустрічі Подяки обласної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, самовіддане служіння українському народові, мужність та патріотизм, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди Дня захисників та захисниць України.

“Бажаю всім українським захисникам та захисницям незламності духу, сили, здоров’я, цілими та неушкодженими повертатися з бойових завдань. Ми на вас чекаємо у нашій Хмельниччині, і на вас чекають ваші сім’ї. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці оберігає вас від ворожих куль, та нехай береже вас Бог. Слава Збройним силам України! Слава Героям – Герої не вмирають. Слава Україні”, – сказала Віолета  Олександрівна.

попередня стаття«Козаки Поділля» віншували захисників та захисниць
наступна статтяГолова обласної ради привітала працівників освіти Волочиської міської громади