Віолета Лабазюк взяла участь у робочій нараді голів обласних рад Західного регіону

Ефективна діяльність органів місцевого самоврядування – це не просто обов’язок, це внесок кожного українця у боротьбу проти ворога, в оборону нашої країни.

Сьогодні на запрошення голови Волинської облради Григорія Недопада голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала місто Луцьк, взявши участь у робочій нараді голів обласних рад Західних регіонів.

До цього заходу долучився координатор Національного молитовного сніданку в Україні та Платформи американсько-українського партнерства Павло Унгурян.

Захід було організовано з метою обміну досвідом, підготовки стратегічних напрацювань взаємодії та підтримки на 2023 рік між Україною та США через систему органів місцевого самоврядування. У робочій нараді взяли участь: голова Волинської облради Григорій Недопад, Тернопільської – Михайло Головко, Рівненської – Андрій Карауш, Львівської – Ірина Гримак, Заступник Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук, голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, народні депутати, представники різних релігійних конфесій, військовослужбовці та громадські діячі.

Під час свого виступу на першому сесійному засіданні, яке мало назву «Ідеали миру, свободи, рівності – рушійна сила розвитку регіонів України», Віолета Лабазюк зазначила, що сьогодні західні регіони нашої держави є гуманітарним тилом України, які тісно співпрацюють з цілою низкою міжнародних організацій. За період активної фази війни з лютого 2022 року на території Хмельницької області прийнято близько 390 тисяч переселених осіб, в тому числі перебуваючих на території області проїздом.

«З перших днів війни наша область стала потужним гуманітарним регіоном. Ми активно працюємо для підтримки військових. Регулярно формуємо благодійні гуманітарні вантажі на фронт, забезпечуємо наших земляків, які боронять територіальну цілісність держави, необхідною амуніцією та провізією. Також пріоритетним напрямком у роботі є підтримка внутрішньо переміщених осіб. Для забезпечення переселенців необхідними речами з початку березня 2022 року при обласній раді діє Центр видачі гуманітарної допомоги», – сказала голова ради.

Сьогодні спільно з мешканцями та благодійними організаціями органи місцевого самоврядування Хмельниччини роблять усе можливе, аби українці, які відчули всі страхіття війни, мали постійну турботу та підтримку.

На завершення свого виступу голова ради наголосила: «На жаль, війна зламала наші з вами плани з розбудови країни та забезпечення подальшого розвитку наших регіонів, усіх територіальних громад. Разом з тим, війна згуртувала та об’єднала нашу націю. Сьогодні всі українці об’єднані великим спільним процесом під назвою – Перемога. Кожен на своєму фронті здобуває такі довгоочікувані для нашої країни мир та свободу».

У рамках робочої наради учасники взяли участь у Молитовній годині «За Перемогу та мир». Своєю молитвою Владика Михаїл благословив усіх присутніх на добрі справи.

У свою чергу, у спільній молитві присутні звернулись до Всевишнього з проханням вберегти нашу країну від страхіть війни та подарувати захист для наших героїв, для кожної української родини.

попередня статтяЗ метою підвищення статусу соціального захисту ветеранів
наступна статтяЗ Водохрещем!