З Водохрещем!

Шановні жителі Хмельниччини!

Ворог намагається знищити все українське – мову, віру, національні традиції. Але це неможливо, бо з нами Бог і Правда.

19 січня ми відзначаємо одне з найбільш шанованих в народі свят – Водохреща. Це свято має ще й іншу назву — Хрещення Господнє, бо саме цього дня, за християнськими переказами, Син Божий прийняв хрещення на річці Йордан.

Вважається, що найсильніша вода саме на Водохреща та Хрещенський Святвечір. У ці дні вона стає святою, володіє дивовижними, чудодійними властивостями незалежно від джерела. Вона не псується під впливом часу. Віруючі використовують її для зцілення і освячення житла, щоб очистити його та зарядити позитивною енергією.

Недарма у народі кажуть: «Будь багатий, як земля, а здоровий, як вода!».

Тож проведіть це свято з чистими думками. Підтримуйте один одного у цей складний час випробувань. Побажайте своїм близьким і знайомим сил, оптимізму та перемоги!

Особливі слова підтримки шлемо нашим захисникам та захисницям на передові позиції протистояння з оскаженілим ворогом. Нехай свята вода додає їм сил, терпіння та мужності задля наближення української Перемоги!

Вітаю з Хрещенням Господнім і бажаю, щоб здоров’я було міцним, щоб чиста водиця змила увесь печаль і смуток, а яскраве світло надії та любові осяяло ваші душі й серця, щоб душевний спокій, мир та злагода панувала у кожній домівці та у нашій державі!

Христос хрестився!

З повагою, голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк