Віолета Лабазюк взяла участь у воркшопі “Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів”

14 березня голова обласної ради Віолета Лабазюк на запрошення голови правління ГО «МОЖУ» та СЕО ТОВ «Тін Імпекс», сенаторки Європейського Екомічного Сенату Аліни Скоморохової взяла участь у воркшопі “Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів”.

“Сьогодні важлива актуальна тема – жіноче лідерство у бізнесі відповідно до сучасних реалій. За статистикою, у 2023 році жіноче підприємництво становило 56 відсотків від усього новоствореного  бізнесу”,  – сказала Віолета Олександрівна.

Звертаючись  до учасниць воркшопу, вона продовжила: “Це  все – ви, прекрасні тендітні жінки, яким вдається гідно працювати на економічному фронті, створювати робочі місця та забезпечувати заробітну плату”.

Також Віолета Лабазюк звернула увагу присутніх на те, що сьогодні,  попри важкий час, працюють урядові програми для підтримки бізнесу.

“За програмою «Власна справа» можна отримати до 250 тисяч гривень на власний бізнес. 54% переможців цієї програми – саме жінки”, – зазначила Віолета Олександрівна. Також вона додала й про діючі урядові програми на розширення або створення власного бізнесу для ветеранів та ветеранок, членів їх сімей.

Голова обласної ради подякувала організаторам зібрання за запрошення та можливість обмінятися думками з приводу важливої теми, побажала учасникам воркшопу конструктивної та ефективної роботи.

Також у заході взяли участь представники Хмельницької міської ради, жінки-підприємиці  різних сфер бізнесу Хмельниччини,  громадські діячі та експерти.

Програма заходу об’єднала презентаційну сесію на тему “Взаємодія місцевої влади і бізнесу задля розвитку економіки країни”, а також ярмарку вакансій, де місцеві компанії представили  можливості працевлаштування.

Воркшоп відбувся за ініціативи громадської організації “МОЖУ” та за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, Центру підтримки експорту та Міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу “Busines Woman Club”. Це один з дванацяти заходів, проведення яких заплановано у кількох областях України.

попередня статтяСьогодні Україна відзначає День українського добровольця
наступна стаття У Хмельницькому відбувся круглий стіл щодо стратегічного планування управління відходами