Віолета Лабазюк: Завдання проєкту “Хмельниччина йде на чистоту”  – покращення екологічних знань жителів краю

За ініціативи голови обласної ради Віолета Лабазюк – політична діячка та підтримки обласної державної адміністрації, обласної ради, Агенції регіонального розвитку області у партнерстві з Business Ukraine 17 – 18 червня в області для представників громад відбудеться дводенний тренінг-навчання за участю провідних фахівців та експертів щодо обміну досвідом, розробки та впровадження регіональних проєктів з управління відходами під гаслом: “Хмельниччина йде на чистоту!”.
Поводження з твердими побутовими відходами – найбільш гостра, соціально-політична проблема, що стосується кожного жителя та відноситься до компетенції місцевої влади.
Мета проведення тренінгу-навчання – створити унікальний майданчик для взаємодії бізнесу, громади та влади для розробки та запровадження проектів по поводженню твердими побутовими відходами по області, що враховують місцеву інфраструктуру та бюджети, а також вирішити проблеми утилізації небезпечних відходів.

попередня статтяВіолета Лабазюк взяла участь у Всеукраїнській онлайн-нараді, яку провела УАРОР з керівництвом обласних рад
наступна стаття14 червня – круглий стіл “Правовий статус асоціацій органів місцевого самоврядування: проблеми та перспективи”