Віолета Лабазюк зустрілась з представниками дипломатичних установ в Україні

Вчора на Хмельниччині з робочим візитом зустрічали Надзвичайних і Повноважних Послів Республік Турецької, Киргизької, Вірменії, Грузії, Молдови, Румунії, Словенії, Таджикистану, їх радників та секретарів.

У рамках робочої зустрічі з керівництвом та представниками дипломатичних установ в Україні учасники приділили увагу розгляду питань гуманітарної підтримки та активізації міжнародного співробітництва.

Участь в обговоренні взяли голова обласної ради Віолета Лабазюк, представники обласної військової адміністрації, народні депутати Сергій Лабазюк, Микола Стефанчук, Сергій Мандзій та Юрій Заславський,  Почесний Консул Республіки Молдова у Житомирській та Хмельницькій областях Микола Скрипковський.

Приділили увагу й питанням консолідації дипломатичних зусиль з міжнародними організаціями для забезпечення ефективної стратегічної підтримки України, що стануть важливим кроком у боротьбі з російською агресією та допоможуть нам здобути Перемогу.

Віолета Лабазюк від себе особисто та від імені депутатського корпусу обласної ради висловила слова подяки керівництву та представникам дипломатичних установ в Україні за підтримку нашої країну на міжнародному рівні.

«В умовах повномасштабної війни в країні Хмельниччина прийняла на себе важливий виклик. Більше року наша область працює, як великий потужний гуманітарний тил. За цей період ми прийняли та надали прихисток понад 400 тисячам вимушено перемішених осіб, забезпечивши людей всім необхідним. Систематично надаємо необхідну допомогу нашим захисникам, які боронять територіальну цілісність держави. До війни депутатський корпус обласної ради злагоджено працював над розвитком агропромислового сектора та малого й середнього бізнесу, було підтримано ряд цільових обласних програм та виділено вагомий фінансовий ресурс з обласного бюджету для зміцнення матеріально-технічної бази закладів комунальної власності обласної ради. Та війна внесла коррективи у нашу роботу. Тепер ми всі є активними учасниками єдиного великого волонтерського руху. Кожен на своєму місці робить вагомий внесок у Перемогу України над ворогом. Переконана, що завдяки  підтримці свідомої світової спільноти ми подолаємо всі труднощі та відбудуємо нашу мальовничу, прекрасну та цілісну країну!», – зазначила під час свого виступу голова обласної ради.

У стінах Будинку рад дипломати вкотре висловили слова підтримки українському народові та озвучили про готовність підтримувати країну не лише у період повномасштабної війни, а й разом відбудовувати її після Перемоги.

попередня статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!
наступна статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Летичів