Віолета Лабазюк зустрілась з командою юних спортсменок з пляжного волейболу Деражнянської юнацько-спортивної школи

Спілкування з талановитою молоддю нашої Хмельниччини завжди мотивує! Гордість бере від усвідомлення наскільки ж свідоме та перспективне у нас підростаюче покоління“,  – сказала голова обласної ради Віолета Лабазюк під час зустрічі з командою юних спортсменок з пляжного волейболу Деражнянської юнацько-спортивної школи та їхнім тренером Юзефою Слівінською.

Спільно з депутаткою обласної ради Оленою Лемещук Віолета Олександрівна привітала команду з гідним виступом на світовій арені та побажали нових перемог в ім`я рідної Хмельниччини. Посадовці вручили дівчатам та тренеру Подяку обласної ради та нагрудний знак “За державницьку позицію”.

Нещодавно дівчата повернулись зі змагань в Ізраїлі, у місті Тель-Авів. Поїздка виявилась матеріально непідйомною для батьків юних спортсменок. Тому особисто від себе Віолета Лабазюк виділила 80 тисяч гривень на фінансування всіх витрат на поїздку.

“Команда виборола почесне 3 місце. Вітаю дівчат з Переможною бронзою! Дякую тренеру за кропітку щоденну роботу та підтримку всіх спортивних починань юних талантів області!”, – зазначила голова ради.

попередня статтяПам´ятну дошку на честь Анатолія Назаренка відкрито в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти
наступна статтяГрант для ветеранів та членів їхніх сімей