Віолета Лабазюк зустрілася з переселенцями, які проживають у Гвардійській і Розсошанській територіальних громадах

Голова обласної ради Віолета Лабазюк здійснила робочу поїздку до Гвардійської сільської територіальної громади та у село Ружичанку Розсошанської територіальної громади.

Мета поїздки – зустріч з внутрішньо переміщеними особами, яких прихистили мешканці населених пунктів цих громад, а також ознайомлення з волонтерським рухом.

Від голови обласної ради отримали продуктові набори майже 300 родин переселенців з різних регіонів України, де на даний час тривають бойові дії.

Сформувати продуктові пакети вдалося завдяки залученню гуманітарної допомоги за підсумками підписаного меморандуму про співпрацю у рамках робочого візиту голови обласної ради до американського штату Юта. Це друга частина реалізації згаданого меморандуму. У рамках першої частини угоди з благодійним фондом «Разом до Перемоги. Хмельниччина» та однією з торговельних мереж здійснено видачу продуктових сертифікатів номіналом 500 гривень на загальну суму 500 тисяч гривень.

Під час спілкування з переселенцями Віолета Лабазюк зазначила, що будь-яка, хоч і невелика, допомога є вагомою для внутрішньо переміщених осіб, які на власні очі побачили жахи війни, залишилися без домівки та елементарних речей для життя.

«Працюючи у тиловому регіоні, робимо все можливе для підтримки наших захисників та людей, які мають статус ВПО. Завдячуємо закордонним партнерам за гуманітарну допомогу, яку спрямовуємо на потреби людей з територій обпалених війною. Намагаємося створити всі належні умови для перебування їх на Хмельниччині, надати соціальну та правову допомогу. Працюємо 24/7, аби наблизити перемогу України», – сказала голова обласної ради.

Поінформувала Віолета Олександрівна переселенців про функціонування при обласній раді Центру видачі гуманітарної допомоги на базі обласного музично-драматичного театру імені М. Старицького (м. Хмельницький, вул. Соборна, 60) та штабу гуманітарної допомоги, через які налагоджено міжнародну співпрацю з іноземними благодійними компаніями та фондами з метою залучення гуманітарної допомоги переселенцям та військовим.

Відвідавши Гвардійський ліцей, голова обласної ради зазначила, що в освітньому закладі неймовірної активності набув волонтерський рух. Працівники школи разом з учнями не стоять осторонь подій, які відбуваються у нашій державі – плетуть сітки, шиють маскувальні халати, рукавиці, спеціальні футболки, білизну для хлопців, які перебувають у госпіталі на реабілітації, сушать яблука, роблять окопні свічки, печуть пиріжки, готують м´ясні консерви та передають це все на передову.

Віолета Лабазюк подякувала педагогам, учням та усім небайдужим за активну волонтерську роботу та вагомий внесок у перемогу України.

Постійно проводять акції на підтримку наших воїнів і у Ружичанському ліцеї Розсошанської сільської ради. Голова обласної ради завітала на організований учнями благодійний ярмарок та долучилася до збору коштів на придбання дрону.

За активну волонтерську діяльність Віолета Лабазюк вручила Подяку обласної ради та грошовий сертифікат на закупівлю сушки для фруктів колективу Михайлівського ліцею Розсошанської сільської ради.

Зустрічі з внутрішньо переміщеними особами і мешканцями територіальних громад пройшли у теплій атмосфері, учасники зустрічей висловлювали переконання у здійсненні свого найголовнішого бажання – якнайшвидшої перемоги українського народу.

попередня статтяХмельницька обласна лікарня отримала медобладнання від благодійників
наступна статтяНадійшов черговий гуманітарний вантаж