Хмельницька обласна лікарня отримала медобладнання від благодійників

До комунального закладу охорони здоров´я обласної ради – НКП «Хмельницька обласна лікарня» надійшла гуманітарна допомога у вигляді медичного обладнання.

Отримане хірургічне обладнання вдалося залучити завдяки співпраці обласної ради з релігійною організацією «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» відповідно до підписаного Меморандуму головою ради Віолетою Лабазюк під час її візиту до американського штату Юта.

Медичне обладнання, загальна вартість якого сягає 2 млн 734 тисячі 450 грн, буде використано для потреб травматологічного, торакального, опікового та гінекологічного відділень. Це зокрема, операційні столи та лампа, система кольпоскопічна в комплектації з камерою та програмою, монітори, помпа лапароскопічна, стійка ендоскопічна, резектоскоп біполярний, електрохірургічний апарат для біполярної резектоскопії, гістероскоп офісний тощо.

Висловлюємо слова щирої вдячності іноземним благодійникам за надану допомогу, яка дасть можливість надавати високоякісну та вчасну медичну допомогу населенню області та внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток на Хмельниччині.

Спільними зусиллями – до Перемоги!