Віолета Лабазюк зустрілася з представниками благодійного фонду «Карітас»

Голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з президентом благодійного фонду «Карітас Україна» Тетяна Ставничою та директором БФ «Карітас Хмельницький» отцем Іваном Данкевичем.

Президент благодійного фонду «Карітас Україна» Тетяна Ставнича завітала на Хмельниччину з ознайомчим візитом, оскільки очолила організацію нещодавно, 1 серпня цього року. Першими кроками у своїй діяльності вона знайомиться з працівниками 22 місцевих благодійних фондів, які виконують благородну працю, допомагаючи потребуючим людям.

Своєю чергою, Віолета Лабазюк подякувала керівництву фонду за ту всю благодійну роботу, яку вони здійснюють на території області.

“Карітас – це, в першу чергу, назва, яку знають у всьому світі, як провісника добра та милосердя. Ваша організація однією з перших відгукнулась на виклик війни та забезпечувала гуманітарною допомогою населення окупованих територій. І на теренах  Хмельниччини “Карітас”завжди проводить активну діяльність з надання допомоги незахищеним верствам населення, багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, особам похилого віку, інвалідам та всім знедоленим”,   – зазначила голова обласної ради.

Спільно з новопризначеним президентом всеукраїнського фонду та керівником місцевого осередку Віолета Лабазюк обговорила подальші перспективи взаємовигідної співпраці.

До речі, депутати та виконавчий апарат обласної ради неодноразово підтримують благодійні акції “Карітасу” та активно долучаються до надання допомоги нужденним.

Голова обласної ради подякувала благодійному фонду «Карітас» за нещодавно надану Хмельницькій обласній лікарні благодійну допомогу з Голландії – функціональних ліжок та виробів медичного призначення та висловила сподівання на перспективну ефективну співпрацю з метою підтримки верств населення, які найбільше потребують допомоги.

Хмельницький обласний благодійний фонд «Карітас» започатковано в 2002 році. Основними видами діяльності Фонду є надання допомоги соціально незахищеним верствам населення, багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, особам похилого віку, інвалідам та всім знедоленим, які мають потребу у цій допомозі.

Партнерами діяльності фонду є Європейська Комісія, Карітас Франції, Карітас Німеччини, Творчий Центр «Каунтерпарт», посольства Франції, Данії, Програма Розвитку Організації Об’єднаних Націй та інші міжнародні урядові та неурядові структури, на місцевому рівні – органи місцевого самоврядування, соціальні структури, підприємства, організації та небайдужі до горя інших люди.