Віолета Лабазюк зустрілася з представниками духовенства напередодні Великодня

849

Символічною сьогодні, у чистий четвер, стала зустріч голови обласної ради Віолети Лабазюк напередодні найвеличнішого свята з представниками релігійних конфесій області.

Саме у ці передвеликодні дні, як сказала Віолета Лабазюк, дуже важливо кожному з нас не лише очистити свої домівки, а й очиститися духовно, залишивши позаду весь тягар негативних думок та емоцій.

Під час зустрічі голова ради розповіла священнослужителям, що мета та завдання Хмельницької обласної ради сьогодні – всебічна співпраця заради сталого розвитку області у напрямку економічного та соціального зростання. А ще – об’єднуючі людські цінності:  сімейні традиції, виховання, любов та взаємна повага.

Віолета Лабазюк подякувала представникам церков за їхні молитви за процвітання рідної Хмельниччини і України та презентувала головний атрибут свята – паску.

Віолета Лабазюк також висловила сподівання на продовження започаткованої кілька років тому гарної традиції – проведення спільного міжконфесійного обласного молитовного сніданку у червні цього року в рамках святкування Дня Конституції.

Священнослужителі  подякували голові обласної ради за вітання та побажали їй сил, терпіння й Божого благословення. Представники релігійних конфесій зазначили, що здійснюючи церковні богослужіння з дотриманням усіх карантинних обмежень, вони моляться за єдність українського народу та мир в Україні.

Окрім того, представники церков висловили щиру вдячність за відродження традиції проведення обласних молитовних сніданків – чергової можливості продемонструвати корисність молитви і духовного наповнення усіх справ, що у свою чергу винагороджується позитивним результатом.