Валентин Соколюк привітав вихованців НВК з Великоднем

692

Напередодні світлого свята Великодня заступник голови обласної ради Валентин Соколюк завітав до навчально-виховного комплексу з поглибленим вивченням іноземних мов “Мої обрії”.

У своєму вітальному слові Валентин Іванович привітав вихованців та педагогічний колектив закладу зі святом та побажав добра, радості та благополуччя усім присутнім.

“Великдень завжди приходить навесні, коли пробуджується не тільки природа, а й усі людські надії й сподівання на добру долю! Тож  нехай Господь береже Вас і Ваших рідних від проблем. Бажаю, щоб цей день став початком нового та світлого життя”, – зазначив Валентин Соколюк.

НВК “Мої обрії” – ліцензований заклад освіти, єдиний в місті, у якому відбувається навчання на засадах християнських цінностей. Тому для гостей свята вихованці навчально-виховного комплексу підготували театралізоване дійство на відповідну тематику.

По завершенні свята Валентин Соколюк ознайомився з діяльністю та матеріально-технічною базою закладу, оглянув приміщення, класні кімнати та поспілкувався з вчителями.