Віолета Лабазюк зустрілася з родинами ВПО у Красилівській громаді

Більше року повномасштабної війни обласна рада працює з метою підтримки та допомоги внутрішньо переміщеним особам. За цей складний для країни період Хмельниччина прихистила близько 80 тисяч переселенців, понад 400 тисяч проїхали область транзитом.

Потреба у продуктах харчування, засобах особистої гігієни та речах першої необхідності у переселенців є постійною. Для забезпечення потреб та виявлення проблематики родин ВПО голова обласної ради систематично здійснює виїзди до територіальних громад, де спілкується з людьми та долучається до вирішення нагальних питань.

Вчора Віолета Лабазюк відвідала внутрішньо переміщених осіб, що проживають у населених пунктах Красилівської міської громади. Разом з міським головою вони поспілкувались з переселенцями та визначили основне коло питань, які їх турбують. Це, зокрема:
– отримання гуманітарної допомоги від благодійних організацій;
– відшкодування місцевим жителям, які прийняли на проживання родини ВПО, коштів за оплату комунальних послуг;
– затримка нарахування грошової допомоги;
– проблеми з працевлаштуванням.

На всі порушені під час зустрічі питання переселенці отримали вичерпні відповіді. Зокрема, голова обласної ради наголосила на необхідності співпраці з місцевими головами сільських, селищних та міських рад, де проживають переселенці. Також Віолета Олександрівна поінформувала присутніх про діяльність в області низки благодійних організацій, які надають підтримку ВПО. Вони не лише надають гумдопомогу людям, а й сприяють покращенню психологічного стану здоров’я та консультують з приводу необхідної правової допомоги.

На завершення діалогу з родинами ВПО Віолета Лабазюк наголосила, що при обласній раді більше року працює Центр видачі гуманітарної допомоги, де кожен зможе отримати речі, взуття, засоби особистої гігієни, дитячі іграшки, постільну білизну та рушники. Адреса: м.Хмельницький, вул. Соборна 60. Графік роботи: понеділок від 10.00 до 16.00, п’ятниця від 10.00 до 15.30.

Наприкінці зустрічі, завдяки співпраці голови обласної ради з релігійною організацією «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні», понад 300 родинам ВПО було вручено сертифікати на 500 гривень для закупівлю в одній з продуктових мереж області. Переселенцям, що проживають у місці компактного перебування ВПО м. Красилів та селі Манівці було вручено продуктові набори.

попередня статтяВведено в обіг нові марки «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу»  
наступна статтяГолова обласної ради провела прийом громадян з особистих питань