Введено в обіг нові марки «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу»  

Сьогодні, у День Європи, на майдані Незалежності міста Хмельницький відбулася  церемонія спецпогашення нової марки “Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу” за участі заступника голови обласної ради Валентина Соколюка, першого заступника начальника обласної військової адміністрації Сергію Тюріна, керівництва Головного управління Національної поліції України в області, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького, формування Національної Гвардії України та директора Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» Миколи Громова.

Нові марки “Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу” тиражом понад 230 тисяч примірників вводить в обіг Укрпошта з 9 травня.

Поштовий блок «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу» продовжує випуск «Слава Збройним Силам України!», презентований Укрпоштою в 2022 році і містить поштові марки, на яких зображені бійці Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України.

Невдовзі поштові випуски із зображеннями українських військових будуть доповнюватися новими серіями марок, присвячені Генеральному управлінню розвідки та Службі безпеки України.

На початку лютого 2023 року МВС України оголосило про формування добровольчих батальйонів «Гвардії наступу». Це спеціальні підрозділи, які спинятимуть спроби росіян прорватися через наші кордони і братимуть участь у визволенні України.

Тираж блоку – 235 000 примірників. Номінал кожної марки – F (23 грн), вартість блоку – 69 грн. До марки буде випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт та три художні картки.

Донати, зібрані від 4 до 9 травня під час оформлення замовлення в Поштовому маркеті Укрпошти, будуть направлені на допомогу та підтримку спецпідрозділів «Гвардії наступу».

Погашення марки штемпелем «Перший день. Гвардія наступу. Час повертати своє» відбулося у всіх регіонах України та на столичному головпоштамті.

Автор поштового випуску заслужений художник України Олександр Охапкін. Випуск здійснено за сприяння Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України та Національної поліції України.

Придбати новий поштовий випуск можна, починаючи з 9 травня у відділеннях Укрпошти по всій країні, офіційному філателістичному онлайн-магазині Укрпошти та на маркетплейсах eBay і Amazon.

попередня статтяОбласна рада підписала Меморандум про співробітництво з Хмельницькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста
наступна статтяВіолета Лабазюк зустрілася з родинами ВПО у Красилівській громаді